Andrzej Zaręba - dyrektor, zajęcia rewalidacyjne
Anna Jacek-Walesiak - wicedyrektor, historia, zajęcia rewalidacyjne
Iwona Marcinkowska - kierownik, wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne
Weronika Barszcz-Karnabal - psycholog
Marzena Borzym - zajęcia logopedyczne
Mariola Dąbrowska - wychowanie przedszkolne
Marzena Drobot - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Marta Fabisiak - geografia
Monika Gnatowska - język rosyjski, historia, wiedza o społeczeństwie, świetlica, przyroda, biologia
Ewelina Gosiewska - nauczyciel współorganizujący kształcenie
Jolanta Grabarek - język angielski, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Małgorzata Grzymkowska - matematyka, fizyka, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Katarzyna Jałmużna - nauczyciel bibliotekarz, świetlica, zajęcia logopedyczne
Aldona Jasińska - pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, świetlica
Justyna Jasińska - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne
Bożena Jaskulska - informatyka, język rosyjski
Marzena Jaskulska - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Katarzyna Jaszczak - religia, świetlica
Anna Kaczmarczyk - psycholog
Aleksandra Korytkowska - wychowanie przedszkolne
Agnieszka Kowalska - język angielski
Kacper Kręciejewski - edukacja dla bezpieczeństwa
Ewa Kurpiewska - matematyka, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Małgorzata Kurpiewska - terapeuta SI
Krzysztof Kurpiewski - zajęcia logopedyczne
Iwona Lachowska - edukacja wczesnoszkolna, język angielski
Irena Maciątek - matematyka, chemia
Marzena Melnicka - edukacja wczesnoszkolna, technika, informatyka, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Katarzyna Mossakowska-Kopeć - historia, świetlica, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Anna Napiórkowska - nauczyciel współorganizujący kształcenia, zajęcia rewalidacyjne, biologia
Anna Osowiecka - geografia
Bogumiła Osowiecka - zajęcia logopedyczne
Monika Paszkowska - język angielski, muzyka, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia rozwijające zainteresowania (koło teatralne)
Anita Piechocka-Wenda - wychowanie fizyczne, świetlica
Martyna Pielach - wychowanie przedszkolne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Bogumiła Podlaska - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Ewelina Przybyłek - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne
ks. Piotr Radwański - religia
Urszula Roze - język polski, historia
Ewelina Ruszkowska - religia
Iwona Siemieniak - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne
Sylwia Sieńkowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne, pedagog specjalny
Irena Skowronek - fizyka
Izabela Skrzecz - wychowanie fizyczne, historia, świetlica
Anna Strauch - pedagog szkolny, doradca zawodowy, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia rewalidacyjne
Tomasz Szeliga - wychowanie fizyczne, świetlica
Justyna Szulecka - nauczyciel współorganizujący kształcenie
Milena Tokarska - wychowanie przedszkolne, zajęcia logopedyczne
Agnieszka Warda - edukacja wczesnoszkolna, plastyka
Joanna Wrublewska - język polski, język angielski, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Ewa Zadrożna - język polski, świetlica
Monika Zaręba - wychowanie przedszkolne
Urszula Zaręba - pedagog specjalny, wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne
Justyna Zawieska - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne
Edyta Zych - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne
Amanda Żbikowska - wychowanie przedszkolne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Katarzyna Chojnacka
Iwona Michałowska
Martyna Prokop
Robert Wróblewski
GMINNY KLUB DZIECIĘCY
GRUPA "MISIE"
Barbara Kobrzyńska - kierownik Klubu Dziecięcego
Natalia Sadowska - opiekunka w Klubie Dziecięcym
Oliwia Komendarska - pomoc w Klubie Dziecięcym
WYCHOWAWCY KLAS i GRUP PRZEDSZKOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
KLASA I A | MARZENA MELNICKA |
KLASA I B | MARZENA JASKULSKA |
KLASA II A | IWONA LACHOWSKA |
KLASA II B | BOGUMIŁA PODLASKA |
KLASA III A |
AGNIESZKA WARDA |
KLASA III B | MARZENA DROBOT |
KLASA IV A | TOMASZ SZELIGA |
KLASA IV B | KATARZYNA JASZCZAK |
KLASA V A | IZABELA SKRZECZ |
KLASA V B | ANNA STRAUCH |
KLASA VI A | EWA KURPIEWSKA |
KLASA VI B | ANITA PIECHOCKA-WENDA |
KLASA VII A | ANNA JACEK-WALESIAK |
KLASA VII B | IRENA MACIĄTEK |
KLASA VIII | JOANNA WRUBLEWSKA |
GRUPA I "Jeżyki" | MILENA TOKARSKA |
GRUPA II "Mróweczki" | MONIKA ZARĘBA |
GRUPA III "Żabki" | ALEKSANDRA KORYTKOWSKA |
GRUPA IV "Pszczółki" | AMANDA ŻBIKOWSKA |
GRUPA V "Biedronki" | MARTYNA PIELACH |
GRUPA VI "Krasnoludki" | MARIOLA DĄBROWSKA |