Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego

Nawigacja

Partnerzy
Samorządowe Przedszkole

Nawigacja

Czwartek 20.09.2018

Witamy na stronie Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice

na tej stronie będziecie mogli zapoznać się z bieżącymi informacjami dotyczącymi pracy Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy oraz Samorządowego Przedszkola w Winnicy, a także Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

 

Witamy na naszej stronie

                                     

Wiadomości

 • Z  A  P  R  O  S  Z  E  N  I  E

   

  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Młodzieży i Ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy „PRZYSTANEK WINNICA” realizuje na terenie Gminy Winnica zadanie pt.: „Cenię bezpieczeństwo od przedszkola do seniora” - projekt skierowany do mieszkańców Gminy Winnica i Powiatu Pułtuskiego. Zadanie finansowane ze środków samorządu województwa mazowieckiego w Warszawie.

   

  Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe 25 września (wtorek) o godz. 11.30 do budynku szkoły na warsztaty ze służbą mundurową o tematyce udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Na koniec prelekcji zostanie przeprowadzona ewakuacja z budynku szkoły, co pozwoli nabyć praktycznego doświadczenia i uświadomienia, jak zachować się w takiej sytuacji. Zapraszamy na spektakularny pokaz ćwiczebny na terenie szkoły w wykonaniu Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku oraz Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Pułtusku.  

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Dyrekcja ZPO i wychowawcy zapraszają rodziców uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy i Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy na wrześniowe zebrania klasowe, które odbędą się w środę 26.09.2018 r.

  Porządek zebrania:

  14:00 - spotkanie dla rodziców uczniów klas 1-3

  15:00 - zebranie ogólne w holu "pod kolumnami"

  15:30 - spotkania dla rodziców uczniów klas 4-8 i gimnazjum

  KLASA IA - p. Agnieszka Warda s. 9

 • POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

  W naszej szkole są organizowane dla uczniów zajęcia pozalekcyjne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Uczniowie mają możliwość uczęszczania na zajęcia logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne, socjoterapeutyczne, rewalidacyjne oraz zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Są to zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów.

  Rodziców zapraszamy do zapoznania się z ofertą w/w zajęć oraz zapraszamy na konsultacje z panią pedagog Aldoną Jasińską, panią pedagog - doradcą zawodowym Anną Strauch, panią logopedą Martyną Prokop oraz panią terapeutą pedagogicznym Bogumiłą Podlaską.

 • PIKNIK W STARYM BULKOWIE „CENIĘ BEZPIECZEŃSTWO OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA”

  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy „Przystanek Winnica” 16 września 2018 r. zorganizowało piknik pod hasłem „Cenię Bezpieczeństwo od Przedszkola do Seniora” finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Na spotkanie przybyli mieszkańcy gminy Winnica i okolic, szczególnie ci związani z Zespołem Placówek Oświatowych w Winnicy.

  Zebranych powitały prezes Stowarzyszenia „Przystanek Winnica” pani Dorota Ciosek i skarbnik pani Marzena Tkaczyk. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć tych, którzy byli ze Stowarzyszeniem od początku jego działalności i nadal wspierają działania na rzecz dzieci i młodzieży winnickiej placówki.

 • ZHR W NASZEJ SZKOLE

  W piątek 21 września 2018 r. naszą szkołę odwiedzą zuchenki, harcerki i harcerze. Są to członkowie 13 Winnickiej Gromady Zuchenek "Strażniczki Bursztynowego Płomienia", 13 Winnickiej Drużuny Harcerek "Żywioły" oraz 13 Winnickiej Drużuny Harcerzy "Gladius". Wszyscy zainteresowani uczniowie będą mogli dowiedzieć się jak można dołączyć do winnickich zuchenek, harcerek i harcerzy.

  Podczas najbliższego zebrania także rodzice będą mieli możliwość porozmawiania z członkami winnickich drużyn.

 • PROJEKT "AKTYWNI OBYWATELE MAZOWSZA"

  9 sierpnia 2018 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy odbyło się kolejne działanie związane z projektem o nazwie "Aktywni Obywatele Mazowsza", w który zaangażowała się nasza szkoła. W spotkaniu wzięło udział 8 uczniów: Wiktoria Lusa, Natalia Kaczmarczyk, Zuzanna Kosek, Julia Warda, Klaudia Kowalewska, Natalia Chylińska, Julia Sękowska i Mateusz Zawadzki. Warsztaty poprowadziły pani Katarzyna Walat i pani Marta Łukawska. Uczniom ZPO towarzyszyli wójt gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski, pan dyrektor Andrzej Zaręba i pani wicedyrektor Anna Jacek-Walesiak. Młodzi uczestnicy próbowali wypracować dwa pomysły na zmiany w naszej gminie Winnica, które później będą starać się zrealizować. Następne spotkania odbędą się w I semestrze roku szkolnego 2018/2019.

 • FAJNE ROZPOCZĘCIE!

   

  Już 13 września 2018 r. rozpoczęliśmy zmagania w mazowieckiej lidze młodziczek. Choć jesteśmy zespołem młodszym, więc przy tak ogromnej różnicy fizycznej nie możemy liczyć na równorzędną walkę z rocznikiem 2004, to jednak mecz z Zielonką, gdzie są klasy sportowe i ośrodek szkolenia OSPR, pokazał, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

   

  Pomimo, że przegrywamy pierwszą połowę 3:10 to nie wykorzystujemy w niej aż 5 rzutów karnych i 10 „setek”. Po prostu gramy bardzo fajne zawody, ale zawodzi tylko skuteczność. Podobnie było w drugiej połowie. Całe spotkanie co prawda przegrywamy 11:25 ale to my mamy więcej sytuacji rzutowych i gramy lepszą, bardziej widowiskową piłkę ręczną.

 • ZDOBYWAJĄ DOŚWIADCZENIE!

   

  W dniu 9 września 2018 r. nasze maluchy z rocznika 2008-10 wzięły udział w turnieju dla rocznika 2007 w Regiminie. Udział wzięło pięć zespołów: Regimin, Mława, Sochocin, Małkinia i my. Jechaliśmy walczyć i zdobywać kolejne doświadczenia. Tak też było. Chociaż jesteśmy dużo młodsi od pozostałych zespołów to nie sprzedaliśmy łatwo skóry. Zajmujemy ostatecznie IV miejsce i zebraliśmy wiele pochwał za postawę naszych maluchów.

   

  Widać, że jeśli tylko dalej będziemy uczciwie trenować to czeka nas jeszcze wiele radosnych chwil.

 • - Obrazek 1

 • NAGRODA DLA KLASY 2B

  W ubiegłym roku szkolnym Rada Rodziców ogłosiła konkurs na klasę, która dokonała w 100% wpłat na fundusz Rady Rodziców. Na uczniów miała czekać niespodzianka w nowym roku szkolnym. Tak właśnie się stało. Pan dyrektor Andrzej Zaręba podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego poinformował, że obecna klasa 2b w 100% zasiliła fundusz Rady Rodziców i w nagrodę otrzyma dyskotekę z poczęstunkiem.

  Uczniowie w miłej i sympatycznej atmosferze spędzili czas na wspólnej zabawie oraz zjedli lubiany przez dzieci posiłek. Z pewnością po tym wydarzeniu pozostaną miłe wspomnienia. Uczniowie bawili się pod opieką wychowawczyni pani Lidii Koprowskiej oraz pani Justyny Wodyńskiej przedstawicielki Rady Rodziców.

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicy
  ul.Pułtuska 19
  06-120 Winnica
 • 023 691 40 78 (sekretariat PG)
  023 691 40 79 (sekretariat PSP)
  023 691 40 82 (przedszkole)

Galeria zdjęć