Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego

Nawigacja

Samorządowe Przedszkole

Nawigacja

 • Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu

  Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu

  Tradycyjnie 6 grudnia w przedszkolu pojawił się Mikołaj. Przywiózł prezenty i nie tylko prezenty.Tańczył z dziećmi, żartował, słuchał wierzyka i piosenek przygotowanych specjalnie dla niego. Pozował cierpliwie do zdjęć z małymi i dużymi zwolennikami mikołajkowego święta. Bardzo dziękujemy pani wicedyrektor Annie Jacek-Walesiak za obecność na tym radosnym spotkaniu. Przedszkolaki otrzymały dyplomy za udział w akcji charytatywnej ''Ile waży św. Mikołaj?''. Zebraliśmy ponad 14 tysięcy monet o łącznej wartości 407zł i 16 groszy co dało ok 29 kg monet.

   

 • Mikołajki w przedszkolu
  08.12.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki w przedszkolu.

 • MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  W czwartkowy poranek 6 grudnia uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy usłyszeli dzwonek zapowiadający nadejście miłych gości. Panie Iwona Gostkiewicz i Barbara Kobrzyńska z Rady Rodziców w towarzystwie pani wicedyrektor Anny Jacek-Walesiak odwiedziły uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

  Rada Rodziców ufundowała słodki poczęstunek z okazji Mikołajek, które w naszej szkole obchodzone są bardzo radośnie.

  Dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowiego Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy uczniowie przebrali się w stroje Świętych Mikołajów, a ze szkolnego radiowęzła rozbrzmiewała muzyka kojarząca się z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

 • MIKOŁAJKI W GIMNAZJUM

  6 grudnia na uczniów klas IIIA i IIIB Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy czekała słodka niespodzianka, której fundatorem był pan Stefan Winnicki - właściciel sklepu Topaz w Winnicy. Uczniów odwiedziły mamy z Rady Rodziców - pani Honorata Zadrożna i pani Monika Lusa w towarzystwie pani wicedyrektor Anny Jacek-Walesiak i przewodniczącej SU Julii Warda.

  Miłym akcentem była pamiątkowa fotografia klas z panią wicedyrektor i nauczycielkami panią Moniką Gnatowską, panią Małgorzatą Grzymkowską i panią Bożeną Jaskuską oraz z przedstawicielkami Rady Rodziców.

  Dyrekcja, uczniowie i rodzice Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy składa podziękowania panu Stefanowi Winnickiemu za pomoc w organizacji Mikołajek.

 • PROJEKT "AKTYWNI OBYWATELE MAZOWSZA"

  W poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku odbyło się podsumowanie projektu "Aktywni Obywatele Mazowsza", w którym brali udział uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy. Celem projektu było podniesienie zaangażowania społecznego młodzieży do 25 roku życia.

  Zebranych powitali pan Krzysztof Łukawski - wiceprezes Pułtuskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego, pan Rafał Jaźwiński - koordynator projektu oraz pani Katarzyna Walat - opiekun organizacyjno-merytoryczny. Następnie głos zabrał prof. dr hab. Radosław Lolo - dziekan Wydziału Historycznego AH.

  W projekcie brało udział osiem gmin subregionów ostrołęckiego i ciechanowskiego. Uczniowie naszej szkoły reprezentowali gminę Winnica. Organizatorem przedsięwzięcia było Pułtuskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne przy współpracy z Fundacją "Kocham Maków" i Wydziałem Historycznym AH.

  Uczennice, które od czerwca 2018 r. były zaangażowane w projekt, przedstawiły inicjatywę możliwą do realizacji w naszej gminie - kino letnie. W swojej prezentacji opowiedziały o zaletach pomysłu oraz o promocji naszej Małej Ojczyzny, a także o kosztach i sposobach realizacji.

  Podczas podsumowania nasze uczennice otrzymały certyfikaty oraz podziękowania z rąk organizatorów. Od początku w projekt zaangażowane były Natalia Kaczmarczyk, Wiktoria Lusa i Natalia Piotrowska z klasy IIIB gimnazjum. Następnie dołaczyły do zespołu Julia Warda i Natalia Szczesna z klasy IIIA gimnazjum oraz Klaudia Kowalewska z klasy VIIIB szkoły podstawowej.

  W poniedziałek uczennicom towarzyszyli przedstawiciele ich klas, wychowawcy pani Monika Gnatowska i pani Małgorzata Grzymkowska, dyrekcja szkoły oraz wójt gminy Winnica pan Robert Wróblewski.

 • REKOLEKCJE ADWENTOWE

  CZWARTEK 6 XII 2018

  11:30 – zbiórka uczniów klas 1-6; przejście do kościoła

  IA – p. Agnieszka Warda

  IB – p. Marzena Drobot

  IIA – p. Marzena Melnicka

  IIB – p. Anna Kordulewska

  III psp – p. Bogumiła Podlaska

  IVA – p. Tomasz Szeliga

  IVB – p. Katarzyna Jałmużna

  VA – p. Martyna Prokop

  VB – p. Irena Maciątek

  VC – p. Ewa Zadrożna

  VIA – p. Anita Piechocka-Wenda

  VIB – p. Ewa Kurpiewska

  Odjazd sprzed kościoła do domu; uczniowie zostający na świetlicy powracają do szkoły pod opieką p. Martyny Prokop i p. Bogumiły Podlaskiej.

  12:30-12:45 – zajęcia z nauczycielem, z którym uczniowie wychodzą do kościoła

  12:45 – zbiórka uczniów klas 7-8 i gimnazjum; przejście do kościoła

  VIIA – p. Iwona Michałowska

  VIIB – p. Katarzyna Mossakowska-Kopeć

  VIIIA – p. Urszula Roze

  VIIIB – p. Izabela Skrzecz

  IIIA – p. Monika Gnatowska

  IIIB – p. Małgorzata Grzymkowska

  Odjazd sprzed kościoła do domu; uczniowie zostający na świetlicy powracają do szkoły pod opieką p. Katarzyny Mossakowskiej-Kopeć.

  ŚWIETLICA PRACUJE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM

  Nie ma kursu o 15:00.

   

  PIĄTEK 7 XII 2018

   

  11:30 – zbiórka uczniów klas 1-6; przejście do kościoła

  IA – p. Agnieszka Warda

  IB – p. Marzena Drobot

  IIA – p. Marzena Melnicka

  IIB – p. Bogumiła Podlaska

  III psp – p. Danuta Zabielska

  IVA – p. Tomasz Szeliga

  IVB – p. Martyna Prokop

  VA – p. Iwona Michałowska

  VB – p. Joanna Wrublewska

  VC – p. Katarzyna Jałmużna

  VIA – p. Anita Piechocka-Wenda

  VIB – p. Ewa Kurpiewska

  Odjazd sprzed kościoła do domu; uczniowie zostający na świetlicy powracają do szkoły pod opieką p. Martyny Prokop i p. Marzeny Melnickiej.

  12:30-12:45 uczniowie mają zajęcia z nauczycielami, z którymi idą do kościoła

  12:45 – zbiórka uczniów klas 7-8 i gimnazjum; przejście do kościoła

  VIIA – p. Anna Strauch

  VIIB i VIIIA – p. Izabela Skrzecz

  VIIIB – p. Irena Maciątek

  IIIA i IIIB – p. Katarzyna Mossakowska-Kopeć

  Odjazd sprzed kościoła do domu; uczniowie zostający na świetlicy powracają do szkoły pod opieką p. Anny Strauch.

  ŚWIETLICA PRACUJE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM

  Nie ma kursu o 15:00.

 • ANDRZEJKI

  Zgodnie ze staropolską tradycją 29 listopada odbyły się w naszej szkole Andrzejki. Członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali wróżby andrzejkowe dla młodszych koleżanek i kolegów oraz dla swoich rówieśników.

  Tego dnia odbyła się także zabawa taneczna. W rolę DJ-ów wcielili się uczniowie najstarszych klas szkoły podstawowej. W pierwszej części bawili się uczniowie klas 1-3. Natomiast po godzinie 13. nadszedł czas na dyskotekę dla klas 4-8.

  Nad całością przedsięwzięcia czuwała pani Joanna Wrublewska.

 • LOKALNA OJCZYZNA Z IWASZKIEWICZEM

  W piątek 26.10.2018 r. uczestnicy projektu "Pozytywnie zakręceni z Iwaszkiewiczem" wzięli udział w grze terenowej zorganizowanej przez Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza w Nasielsku. Dla graczy przygotowane zostało 7 punktów z zadaniami, które uczestnicy musieli wykonać aby zdobyć odpowiednią ilość punktów. Nie było to takie łatwe, gdyż miejsca znajdowały się na terenie Nasielska, a uczniowie musieli odnaleźć je na otrzymanej mapie i dotrzeć do nich pieszo.

  Przez organizatorów przygotowane zostały następujące punkty:
  I pkt: "Tęga głowa" w Komendzie Ochotniczej Straży Pożarnej, gdzie uczniowie rozwiązywali łamigłówki.
  II pkt. "Cierpliwość, precyzja, zwinność" - Siedziba Caritas - dla uczestników został przygotowany połów ryb.
  III pkt. "Pierwsza pomoc" - Ośrodek Zdrowia przy ulicy Sportowej - uczniowie wykazywali się umiejętnościami z pierwszej pomocy i kompletowali apteczkę, demonstrowali pozycję boczną ustaloną.
  IV pkt. "Burza mózgów" - Kino Niwa - uczestnicy grali w kalambury na czas.
  V pkt. "Wiedza, szczęście" - Miejsko-Gminna Biblioteka - uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu literatury i twórczości Iwaszkiewicza.
  VI pkt. "Spostrzegawczość" - Urząd Miasta Nasielsk - młodzież liczyła schody budynku.
  VII pkt. "Zabawa" - Liceum Ogólnokształcące - uczestnicy rozwiązywali krzyżówkę dotyczącą biografii Iwaszkiewicza
  .


  Wszyscy uczestnicy z zapałem wykonywali zadania. Ogłoszenie wyników gry i rozdanie nagród nastąpi podczas listopadowego spotkania projektowego. 

  Anna Kordulewska

 • OGŁOSZENIE

  W środę 5 grudnia 2018 roku obchodzimy w naszej szkole Dzień Patrona. Uroczysta akademia z okazji 151. Rocznicy Urodzin Ignacego Mościckiego rozpocznie się o godzinie 11:30 w hali sportowej ZPO.

  Tego dnia, zgodnie ze Statutem Szkoły, obowiązuje strój galowy.

  § 52
  12. Uczniowie mają obowiązek noszenia stroju galowego podczas takich uroczystości, jak:

  1) rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego,

  2) Dzień Patrona Szkoły,

  3) Wigilia szkolna,

  4) Akademie z okazji uroczystości patriotycznych (np. 11 Listopada, 3 Maja),

  5) inne uroczystości zapisane w kalendarzu imprez i uroczystości po uprzednim, przynajmniej trzy dni przed planowaną uroczystością, przekazaniu informacji uczniom przez wychowawcę lub nauczyciela – organizatora uroczystości.

  13. Strój galowy obowiązujący w Szkole to:

  1) biała bluzka lub koszula z długim lub krótkim rękawem, czarna lub granatowa spódnica o długości nie krótszej niż szerokość jednej dłoni przed kolano (dziewczęta);

  2) biała koszula z długim lub krótkim rękawem, czarne lub granatowe długie spodnie (chłopcy).

 • SZLACHETNA  PACZKA – dołączmy i my, czyli SKW.

   

  SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. 


  SKW zaprasza do współpracy na rzecz szlachetnej paczki.

   

  Zbieramy środki czystości dla rodzin potrzebujących. PRZYJDŹ, PRZYNIEŚ, POMÓŻ  W  POTRZEBIE  KONKRETNEMU  CZŁOWIEKOWI.

   

  Zbiórka środków czystości potrwa do 6 grudnia.

  Nie bądź obojętny na drugiego  człowieka.

   

  Spotkanie Wolontariuszy odbędzie się w czwartek – 29.11.2018r. o godz. 13.15 w  sali  świetlicy.

  Pamiętaj o tej  dacie  gdyż  są  ludzie,  którzy  czekają  właśnie  na Ciebie.

   

  Opiekunowie  Szkolnego  Koła  Wolontariatu:

  Katarzyna Mossakowska-Kopeć

  Martyna Prokop

 • DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

  Dzień 21 listopada 2018 r. to dla naszych uczniów od dawien dawna data, która kojarzy się z kolorem żółtym i obchodami Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

  W tym roku w salach i na korytarzach naszej szkoły oczywiście królował kolor żółty, samorząd wraz z opiekunami cukierkiem dla każdego ucznia przypominał, że warto być życzliwym dla innych. Udało nam się nawet poza murami szkoły szerzyć życzliwość i przypominać, że warto być dla innych miłym, a mały gest dla niektórych znaczy bardzo wiele. Przedstawiciele samorządu wraz z pedagogiem spacerowali uliczkami Winnicy i częstowali świeżo upieczonymi babeczkami (Dziękujemy Paniom Kucharkom za ten gest ŻYCZLIWOŚCI) napotkanych przechodniów. Zajrzeliśmy też do Urzędu Gminy i Samorządowego Przedszkola. Z uśmiechem i poczuciem spełnienia wróciliśmy do szkoły.

  Jak zawsze Dzień Życzliwości i Pozdrowień był dniem wyjątkowych.

  Warto być Życzliwym (zawsze)…

  Anna Strauch

 • DIAGNOZA PRZED EGZAMINEM

  Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjum przygotowują się do egzaminów na zakończenie nauki odpowiednio w szkole podstawowej i gimnazjum. W związku z tym w naszej szkole przeprowadzane są diagnozy przed egzaminem.

  W dniach 21-23 listopada z diagnozą zmierzyli się uczniowie klas ósmych. Zadaniem uczniów było odpowiedzieć na pytania z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego lub języka rosyjskiego.

  W dniach 28-30 listopada odbędą się egzaminy próbne w gimnazjum. Uczniowie odpowiedzą na pytania z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, geografii, biologii, chemii, fizyki, matematyki oraz języka angielskiego lub języka rosyjskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 • SZCZYPIORNIAK DLA NIEPODLEGŁEJ

  Obchody 100-tnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy odbywają się wieloetapowo. Zgodnie z tradycją naszej szkoły łaczymy uroczystości patriotyczne z imprezami sportowymi. Nawiązując do Legionistów Józefa Piłsudskiego uczniowie winnickich placówek zmierzyli się w meczu piłki ręcznej, czyli szczypiorniaka.

  Dziewczęta z klas VI i VII grające w LUKS "Lider" Winnica zagrały z zespołem uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Mecz, który cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców - uczniów i nauczycieli ZPO, zakończył się remisem 7-7. Spotkanie sędziowała pani Izabela Skrzecz.

 • OGŁOSZENIE

  SKS PIŁKA NOŻNA I PIŁKA RĘCZNA

  Ze względu na zmianę planu lekcji od dnia 19.11.2018 ulegają zmianie również dni i godziny zajęć SKS prowadzonych przez pana Tomasza Szeligę.

  1. SKS z piłki nożnej dla chłopców:

  środa 13:20-14:05 dla klas I-II (2010-2011)

  czwartek 13:20-14:05 dla klas III-V (2008-2009)

  2. SKS z piłki ręcznej dla dziewcząt z klas I-V (2008-2011):

  poniedziałek 13:20-14:05

  wtorek 13:20-14:55

  3. SKS z piłki ręcznej dla dziewcząt z klas VI-VII:

  poniedziałek 14:10-15:40

  środa 14:10-14:55

  czwartek 14:10-15:40

 • WINNICZANKI NA „HANDBALL SZKOŁA 2018”

   

  W dniu 21 listopada dziewczęta z winnickiej podstawówki dzięki zaangażowaniu Pana Dyrektora Andrzeja Zaręby, mogły wziąć udział w stolicy w turnieju piłki ręcznej dla rocznika 2008-2009 „Handball Szkoła 2018”.

   

  Udział wzięło 16 zespołów z klubów i szkół sportowych z całego Mazowsza. Niestety nie mieliśmy szczęścia przy losowaniu i trafiliśmy do grupy z zespołem z Regimina, który należy do najlepszych w Polsce w tej kategorii wiekowej oraz na ekipy ze szkoły sportowej nr 336 z Warszawy oraz Zielonki. Już na samym początku przyszło nam zmagać się z zespołem z Radzymina i pomimo dzielnej postawy naszych maluchów przegrywamy to spotkanie. Jak się później okazało ze zdecydowanym zwycięzcą całego turnieju. W drugim meczu zdecydowanie pokonujemy szkołę ze stolicy i ostatni mecz z ekipą z Zielonki zdecydował czy będziemy grali o miejsca 5-8 czy 9-11.

   

  Mecz był bardzo wyrównany, bardzo ciekawy oraz dobry w wykonaniu naszych zawodniczek i zakończył się remisem, który ze względu na lepszą różnicę o dwie bramki promował na drugie miejsce w grupie zespół z Zielonki a nam dawał trzecie. Tak, więc pozostała nam walka o miejsca 9-11 i tu pokazujemy klasę. Na początek pewnie pokonujemy zespół ze szkoły w Pruszkowie a następnie o 9 miejsce równie przekonująco zespół z Siedlec. Tak, więc z bilansem 3 wygrane, 1 remis i 1 przegrana ze zwycięzcą turnieju zajmujemy 9 miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych uczennic i z niecierpliwością czekamy na Mikołajkowy turniej w Małkini w dniu 8 grudnia. Teraz czas na trening.

   

  Skład zespołu:

  Olga Gołębiewska, Kinga Czyżewska, Karolina Krajewska, Asia Śmietańska, Kinga Krawczyk, Małgosia Kopycińska, Emilia Głodowska, Natalia Darkowska, Weronika Kiela, Wiktoria Rzeczkowska, Jessica Strauch, Martyna Berent, Marta Ostaszewska, Zofia Brzozowska.

  Opiekun Tomasz Szeliga

 • KONIEC RUNDY REWANŻOWEJ

   

  Jesteśmy już po drugiej rundzie mazowieckiej ligi młodziczek. Teraz czekają na nas mecze o miejsca. Zanim do tego dojdzie należy podsumować ostatnie cztery spotkania. Choć wszystkie były przegrane, bardzo się jednak od siebie różniły.

   

  Pierwsze spotkanie to potyczka w Winnicy z zespołem z Zielonki. Całe spotkanie można określić jednym zdaniem. Nie podjęliśmy walki. Przegrywamy zasłużenie a szkoda, bo mecz z pierwszej rundy pokazał, że mogliśmy się pokusić o dużo lepszy wynik.

   

  Kolejny mecz rozegraliśmy z Radzyminem rocznik 2004, zespołem liczącym na wygranie mazowieckiej ligii oraz zdobycie medalu w finale mistrzostw Polski. Tutaj mimo oczywistej przegranej, dziewczęta zasłużyły na brawa, ponieważ nie oddały meczu bez zostawienie na parkiecie serca. Ten mecz po prostu miał sens i dużo nam dał, co potwierdził późniejszy turniej w Białymstoku, o którym już pisaliśmy.

   

  Trzecie spotkanie to mecz z naszym rocznikiem z Radzymina. Spotkanie z obydwu stron na najwyższym poziomie i przez cały czas trwania bardzo zacięte. Licznie przybyli widzowie patrzyli na spotkanie z zapartym tchem. Wynik zszedł na dalszy plan a najważniejszy był handball na tak wysokim poziomie.

   

  Ostatni mecz w Wyszkowie z tamtejszym zespołem, po tak wspaniałym spotkaniu z Radzyminem 2005 wydawałoby się powinien być tylko formalnością. Nic mylnego. Pokazał on jak nieprzewidywalna jest praca z dziewczętami. Podobnie jak w meczu z Zielonką, nie podejmujemy walki i spotkanie zasłużenie przegrywamy. Ot taki zimny prysznic, oby dziewczęta wyciągnęły z niego wnioski. Teraz czekamy na losowanie i kolejne mecze.

   

  Podziękowania za pomóc w organizacji meczów dla Dyrekcji ZPO w Winnicy na czele z Panem Dyrektorem Andrzejem Zarębą a w transporcie dzieci dla Pani Staniszewskiej, Pana Gizińskiego i Pana Pniewskiego oraz za wspaniałe słodkości dla naszych gości Pani Pniewskiej i Olkowskiej.

   

  Skład zespołu:

  Olkowska Wiktoria, Stańczak Zuzia, Królak Karolina, Pniewska Oliwia, Kowalska Sylwia, Lisiecka Ewelina, Gizińska Maja, Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia, Czyżewska Natalia. 

  Opiekun Tomasz Szeliga

 • Pasowanie na przedszkolaka
  21.11.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pasowanie na przedszkolaka.

  Miło nam poinformować, że 20 listopada 2018r. do grona przedszkolaków dołączyło 48 dzieci. Po uroczystym ślubowaniu, pasował  dzieci  na dzielnych przedszkolaków dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy pan Andrzej Zaręba. Pamiątkowe dyplomy wręczyły: wicedyrektor Zespołu pani Anna Jacek-Walesiak i kierownik Zespołu pani Dorota Bieńkowska. Przedszkolaki chętnie prezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie.

  Podziękowaliśmy wójtowi gminy Winnica panu Mariuszowi Kowalewskiemu za miłą i owocną współpracę, za dbałość o społeczność przedszkolną i radykalną poprawę warunków lokalowych.

  W towarzystwie rodziców, pacowników przedszkola i zaproszonych gości świętowaliśmy dzień przyjęcia dzieci do drużyny - rodziny przedszkola. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami i na kolejne uroczystości do nas zapraszamy!

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Zapraszamy rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na zebranie śródsemestralne, które odbędzie się w środę 21 listopada 2018 roku. Dla rodziców uczniów klasy VC zebranie odbędzie się 28 listopada o godzinie 15:00 w sali nr 16.

  Porządek zebrania:

  14:00 - spotkanie z wychowawcami klas 1-3

  15:00 - zebranie ogólne w stołówce szkolnej; szkolenie z zakresu korzystania z dziennika elektronicznego

  15:30 - spotkanie z wychowawcami klas 4-8 i gimnazjum

  klasa 1a - sala nr 9

  klasa 1b - sala nr 7

  klasa 2a - sala nr 16

  klasa 2b - sala nr 10

  klasa 3 - sala nr 12

  klasa 4a - sala nr 6

  klasa 4b - sala nr 14

  klasa 5a - sala nr 3

  klasa 5b - sala nr 15

  klasa 6a - sala nr 20

  klasa 6b - sala nr 8

  klasa 7a - sala nr 27

  klasa 7b - sala nr 26

  klasa 8a - sala nr 19

  klasa 8b - sala nr 5

  klasa 3a gimnazjum - sala nr 1

  klasa 3b gimnazjum - sala nr 7

 • KLASY VI W CIECHANOWIE...

  …Kampania społeczno-edukacyjna „GRAM fair play” to musical rockowo/hip-hopowy w reżyserii Pawła Podgórskiego oraz warsztaty edukacyjne, których celem jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży idei fair play w rywalizacji sportowej i nie tylko. Uwrażliwienie młodzieży na zasady "fair play" powinno im towarzyszyć na co dzień….

  Tego samego zdania były również klasy VI, które 20.11.2018r. we wtorek wraz z wychowawcami wzięły udział w tym właśnie przedsięwzięciu.

  W Ciechanowskim Domu Kultury zjawiliśmy się o 11.30, aby móc przyjrzeć się bliżej temu problemowi przedstawionemu w ten oryginalny sposób.

  Hasło przewodnie akcji ma właściwie kształtować stronę moralną i zasadniczo wpływać na przyszłego dorosłego człowieka, gdyż to młodzież jest kluczem do naszej przyszłości. Doskonale wiem jak istotne dla niej jest tzw. „chcę być kimś”, ale aby to osiągnąć trzeba umieć świadomie zadbać o siebie i zacząć mówić „zależy mi” – komentuje Michał Zawadka (trener wystąpień publicznych, komunikacji, autor książek dla dzieci, aktor). Dziś młodzież często ocenia a nie docenia, a wystarczy zaledwie ta jedna magiczna litera, by to zmienić i zacząć widzieć swoje wartości, nawet te małe.

  Akcja społeczno-edukacyjna „GRAM fair play” kształtuje pozytywne cechy charakteru, takie jak: uczciwość, sprawiedliwość oraz buduje pozytywny wizerunek własnej osoby poprzez okazywanie szacunku dla przeciwnika, sędziego i własnej drużyny, kolegów i koleżanek na boisku, ale też poza nim.

           Wycieczka klas VI  to pełen atrakcji dzień, wkraczający nie tylko w sfery emocjonalne, wychowawcze, ale również naukowo-historyczne.

  Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie dostarczył nam wrażeń o zasięgu naukowo-historycznym. Mieliśmy okazję poznać najbliżej położone nam  zabytki historyczne. Dowiedzieliśmy się o przeszłości naszego regionu i o książętach władających ziemiami, na których obecnie mieszkamy.

  Anita Piechocka-Wenda

   

 • NOWY PLAN LEKCJI

  Od poniedziałku 19 listopada 2018 roku nastąpi zmiana planu lekcji dla wszystkich klas Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy i Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskigo w Winnicy.

  klasa 1a - wychowawca p. Agnieszka Warda

  1a.pdf

  klasa 1b - wychowawca p. Marzena Drobot

  1b.pdf

  klasa 2a - wychowawca p. Marzena Melnicka

  2a.pdf

  klasa 2b - wychowawca p. Lidia Koprowska/p. Marzena Jaskulska

  2b.pdf

  klasa 3 - wychowawca p. Danuta Zabielska

  3psp(1).pdf

  klasa 4a - wychowawca p. Tomasz Szeliga

  4a.pdf

  klasa 4b - wychowawca p. Ewa Zadrożna

  4b.pdf

  klasa 5a - wychowawca p. Katarzyna Chojnacka

  5a.pdf

  klasa 5b - wychowawca p. Iwona Lachowska

  5b.pdf

  klasa 5c - wychowawca p. Monika Paszkowska

  5c.pdf

  klasa 6a - wychowawca p. Anita Piechocka-Wenda

  6a.pdf

  klasa 6b - wychowawca p. Krystyna Roze

  6b.pdf

  klasa 7a - wychowawca p. Iwona Michałowska

  7a.pdf

  klasa 7b - wychowawca p. Irena Maciątek

  7b.pdf

  klasa 8a - wychowawca p. Joanna Wrublewska

  8a.pdf

  klasa 8b - wychowawca p. Izabela Skrzecz

  8b.pdf

  klasa 3a gimnazjum - wychowawca p. Monika Gnatowska

  3aG.pdf

  klasa 3b gimnazjum - wychowawca p. Małgorzata Grzymkowska

  3bG.pdf

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicy
  ul.Pułtuska 19
  06-120 Winnica
 • 023 691 40 78 (sekretariat PG)
  023 691 40 79 (sekretariat PSP)
  023 691 40 82 (przedszkole)

Galeria zdjęć