WF z AWF | Z ekologią na Ty | EkoEksperymentatorium | Szkoła Myślenia Pozytywnego | Sprzątanie świata | e-Twinning | Gramy w Ręczną | Klub Szkół UNICEF | Przerwany Marsz | Narodowe Czytanie | BohaterON - włącz historię | Szkoła pamięta | Szkoła do hymnu | Razem na Święta | #CodeWeek2019 | Al Schols & Academy | Papierowe mosty | ERASMUS+ "Okno na Europę" | ERASMUS+ "Cyfrowy Przewodnik Turystyczny" | #Czyste mazowieckie | Szkolny Klub Sportowy | Rozwijam skrzydła - przymiarka do wyboru zawodu | 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości | Pozytywnie zakręceni z Iwaszkiewiczem | Aktywni Obywatele Mazowsza | Misja programowanie | Szkoła Pozytywnego Myślenia | Wrota Historii Regionalnej | PAS | Śniadanie daje moc | Mały Mistrz | Jak nie czytam, jak czytam | Wybieram wodę | WF z Klasą | Popołudnia z Sienkiewiczem | Zdrowo jem, więcej wiem | SKO | "Musimy siać..."

BohaterON - włącz historię

75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego jest okazją do upowszechnienia wiedzy o tym wydarzeniu. Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii "BohaterON". Uczniowie własnoręcznie wykonują kartki (laurki) i piszą życzenia do powstańczych weteranów.

Za pośrednictwem szkoły kartki zostaną wysłane do Fundacji SENSORIA, a następnie przekazane powstańcom.

Kampania "BohaterON" ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukację oraz promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.

Na kartki czekamy w sekretariacie ZPO do 24 października 2019 r. (tj. czwartek). Bliższych informacji udziela pani wicedyrektor Anna Jacek-Walesiak.

Regulamin kampanii znajduje się pod adresem: https://bohateron.pl/wyslij-kartke/regulamin/