WF z AWF | Z ekologią na Ty | EkoEksperymentatorium | Szkoła Myślenia Pozytywnego | Sprzątanie świata | e-Twinning | Gramy w Ręczną | Klub Szkół UNICEF | Przerwany Marsz | Narodowe Czytanie | BohaterON - włącz historię | Szkoła pamięta | Szkoła do hymnu | Razem na Święta | #CodeWeek2019 | Al Schols & Academy | Papierowe mosty | ERASMUS+ "Okno na Europę" | ERASMUS+ "Cyfrowy Przewodnik Turystyczny" | #Czyste mazowieckie | Szkolny Klub Sportowy | Rozwijam skrzydła - przymiarka do wyboru zawodu | 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości | Pozytywnie zakręceni z Iwaszkiewiczem | Aktywni Obywatele Mazowsza | Misja programowanie | Szkoła Pozytywnego Myślenia | Wrota Historii Regionalnej | PAS | Śniadanie daje moc | Mały Mistrz | Jak nie czytam, jak czytam | Wybieram wodę | WF z Klasą | Popołudnia z Sienkiewiczem | Zdrowo jem, więcej wiem | SKO | "Musimy siać..."

EkoEksperymentatorium

Eksperymenty na lekcji z grą EkoEksperymentarium

27 września odbyły się pierwsze zajęcia w klasie 3b , w ramach projektu edukacji ekologicznej „EkoEksperymentarium”, realizowanego pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska. Jest to gra online, opracowana zgodnie z podstawą programową edukacji przyrodniczej dla dzieci w wieku 5-11 lat. Trzecioklasiści poszerzają w ten sposób wiedzę o ekologii, grają i ratują  Planetę. Dzisiejsze zajęcia dotyczyły możliwości codziennego oszczędzania wody podczas korzystania z łazienki i toalety. Wspólnymi siłami udało się zaoszczędzić aż  300 litrów wody, a to dopiero początek zabawy z EkoEksperymentarium.

Uczniowie kl. 3b z Wychowawczynią