Nawigacja

SUKCESY SPORTOWE

SUKCESY SPORTOWE

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WINNICY

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PROF. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W WINNICY

ROK SZKOLNY 2016/2017

              

 

                 Powiatowe finały czwartków lekkoatletycznych 02.06.2017r.

 

                         1. Dominika Wultanska I miejsce w skoku w dal

                          2. Dominika Wultanska II miejsce w biegu na 60 m

                          3. Sebastian Rzemek I miejsce w biegu na 60 m

                          4. Sebastian Rzemek III miejsce w skoku w dal

                          5. Krystian Kłosiewicz III miejsce w biegu na 1000 m

                          6. Agnieszka Krajewska III miejsce w biegu na 60 m

                          7. Agnieszka Krajewska II miejsce w skoku w dal

                          8. Kacper Piechalski I miejsce w skoku w dal

                          9. Kacper Piechalski III miejsce w biegu na 60 m

                          10.Bartłomiej Górecki I miejsce w biegu na 1000 m

                          11. Bartłomiej Górecki III miejsce w rzucie piłeczką palantową

                          12. Krystian Jaskulski II miejsce w biegu na 300 m

                          13. Konrad Niesłuchowski III miejsce w biegu na 1000 m

                          14. Sebastian Komendarski II miejsce w biegu na 1000 m

Podsumowanie Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2016/2017

 

III miejsce zajęła klasa VB

II miejsce             klasa VA

I miejsce              klasa VIB

 

 

Najlepszym bramkarzem  został bramkarz klasy VIB – Filip Wodyński.

Królem strzelców został Sebastian Rzemek z klasy VA – zdobył dla swojej drużyny 10 goli.

 

II miejsce w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT 15.05.2017r.

 

  1. Wultańska Dominika
  2. Królak Karolina
  3. Mierzejewska Elżbieta
  4. Pniewska Oliwia
  5. Olkowska Wiktoria
  6. Gizińska Maja

 

 

II miejsce w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW 15.05.2017r.

 

1.Jaskulski Krystian

2. Niesłuchowski Konrad

3. Rzemek Sebastian

4. Górecki Bartosz

5. Witkowski Eryk

6. Nożewski Filip

 

 CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 27.04.2017r.

I miejsce w biegu na 60m – Dominika Wultańska

I miejsce w skoku w dal – Dominika Wultańska

III miejsce w biegu na 60 m – Kacper Piechalski

III miejsce w skoku w dal – Kacper Piechalski

I miejsce w skok w dal – Agnieszka Krajewska

III miejsce w biegu  na 1000 m - Krystian Kłosiewicz

I miejsce w biegu na 60 m – Sebastian Rzemek

I miejsce w skoku w dal – Sebastian Rzemek

II miejsce w biegu na 1000m – Sebastian Komendarski

II miejsce w biegu na 1000m – Konrad Niesłuchowski

I miejsce w biegu na 1000m – Bartosz Górecki

III miejsce w biegu na 300m – Filip Nożewski

III miejsce w skoku w dal – Filip Nożewski

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W MINIPOŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 5.04. 2017r. dziewczęta z PSP zajęły II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU PUŁTUSKIEGO W MINIPIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT W ZATORACH. Skład drużyny: Dominika Wultańska, Julia Stopka, Julia Kulesza, Kinga Grochowska, Elżbieta Mierzejewska, Karolina Królak, Oliwia Pniewska, Zuzanna Stańczak, Maria Bielińska, Wiktoria Olkowska.

Dominika Wultańska została królową strzelczyń, zdobyła największą ilość bramek.

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

       W dniu 4.04.2017r. w ZPO PSP w Winnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Zawody rozpoczął pan dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Publicznej Szkoły Podstawowej - Andrzej Zaręba. Do udziału w zawodach zgłosiło się 7 drużyn: PSP nr 2  Pułtusk, PSP nr 3  Pułtusk, PSP nr 4 Pułtusk, PSP Gzy, PSP Błędostowo, PSP Niestępowo, ZPO PSP Winnica.

 

Składy poszczególnych drużyn.

PSP 2 Pułtusk

  1. Kornacki Michał
  2. Kaźmierczak Mateusz
  3. Grzywacz Tomasz
  4. Stanisz Adrian
  5. Stanisz Wiktor
  6. Kornacki Bartosz
  7. Jarosik Bartosz
  8. Religia Wojciech
  9. Żbikowski Paweł
  10. Napiórkowski Wiktor

 

PSP 3 Pułtusk

  1. Kruszyński Bartłomiej
  2. Chimkowski Kacper
  3. Plagowski Gabriel
  4. Śliwa Jakub
  5. Borowski Radosław
  6. Wielechowski Patryk
  7. Kubecki Tobiasz
  8. Luetyk Dawid
  9. Linka Mateusz
  10. Jabłoński Piotr

 

PSP 4 Pułtusk

  1. Przybysz Krzysztof
  2. Gemza Gerard
  3. Osiewicz Gabriel
  4. Dana Jakub
  5. Chodna Kacper
  6. Saletra Maciej
  7. Piecychna Sebastian
  8. Woś Szymon
  9. Smoliński Mikołaj
  10. Smoliński Mateusz

 

PSP Gzy

  1. Piotr Ulatowski
  2. Dawid Tetwejer
  3. Piotr Reszka
  4. Szymon Pawlak
  5. Mateusz Świderki
  6. Bartosz Chmielewski
  7. Sebastian Pyrzycki
  8. Mateusz Ulatowski

 

PSP Błędostowo

  1. Jeż Karol
  2. Jeż Marcin
  3. Makowski Szymon
  4. Malinowski Mariusz
  5. Sujkowski Bartosz
  6. Szamanek Tomasz
  7. Taperek Jakub
  8. Węgrodzki Jakub
  9. Żołnierzak Mateusz

 

PSP  Niestępowo

  1. Ausfeld Kamil
  2. Rogulski Wiktor
  3. Sikorki Kacper
  4. Włodarczyk Kacper
  5. Dziadak Jakub
  6. Florczyk Piotr
  7. Makowski Mateusz
  8. Bartosiewicz Mikołaj
  9. Tusiński Mateusz
  10. Smoliński Karol
  11. Ciskowski Kamil

 

PSP Winnica

  1. Rzemek Sebastian
  2. Jaskulski Krystian
  3. Górecki Bartosz
  4. Wawrzeńczak Bartosz
  5. Włodarczyk Mateusz
  6. Gronczewski Kacper
  7. Niesłuchowski Konrad
  8. Zadrożny Paweł
  9. Wawrzeńczak Damian
  10. Lubiak Paweł

 

Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. Z każdej grupy wyszły po 2 zwycięskie zespoły, które rozegrały mecze półfinałowe i finałowe.

 

Drużyna A :

SP 4

SP 2

Niestępowo

 

Drużyna B:

Winnica

Gzy

SP 3

Błędostowo

 

Wyniki rozgrywanych meczy w poszczególnych drużynach :

A

Szkoła

SP4

SP2

Niestępowo

Punkty

Bramki

Miejsce

SP4

x

5:2

6:1

6

11:3

I

SP2

2:5

x

6:5

3

8:10

II

Niestępowo

1:6

5:6

x

0

6:12

III

B

Szkoła

Gzy

Winnica

SP3

Błędostowo

Punkty

Bramki

Miejsce

Gzy

x

0:6

0:4

0:2

0

0:12

IV

Winnica

6:0

x

0:3

4:0

6

10:3

II

SP3

4:0

3:0

x

6:0

9

13:0

I

Błędostowo

2:0

0:4

0:6

x

3

2:10

III

 

 

Półfinał

SP4 – Winnica  (3:1)

SP2 – SP 3         (2:7)

 

Finał

SP4 – SP 3    (2:2)  karne (2:1)

SP2 – Winnica (0:2)

 

Kolejność końcowa:

I miejsce PSP 4

II miejsce PSP3

III miejsce PSP Winnica

IV miejsce PSP 2

V miejsce PSP Błędostowo

VI miejsce PSP Niestępowo

VII miejsce PSP Gzy

 

Medale i dyplomy wręczyła wice dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy Anna Jacek-Walesiak.                                                                            

Koordynator

                                                                       Anita Piechocka-Wenda

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 29.03.2017r. MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Oliwia Pniewska zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej, Sebastian Rzemek zajął II miejsce.


 

MISTRZOSTWA SZKOŁY CHŁOPCÓW W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

           Dnia 05.01.2017r. rozpoczynają się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły Chłopców w Halową Piłkę Nożną. Każda z klas IV – VI wystawiła swoją reprezentację w składzie 7-osobowym.

Nagrodą w zawodach jest tytuł MISTRZA SZKOŁY oraz trofeum szkoły puchar przechodni, który przechodzi w ręce aktualnego mistrza do rozegrania następnych zawodów.

 

Składy poszczególnych drużyn:

 

Klasa VIA

Niesłuchowski Konrad

Gronczewski Kacper

Szypulski Kamil - bramkarz

Igor Wielechowski

Czerwiński Daniel

Bystrek Damian

Małkiewicz Piotr

 

Klasa VA

Rzemek Sebastian

Wawrzeńczak Damian

Lubiak Paweł

Zadrożny Paweł

Włodarczyk Mateusz - bramkarz

Jaszczak Kacper

Robaczkowski Damian

 

Klasa IVA

Młynkowski Dominik

Piechalski Kacper – bramkarz

Orłowski Łukasz

Jakubowski Jakub

Piecychna Filip

Orłowski Adrian

Zyblewski Jakub

 

Klasa VIB

Jałmużna Piotr

Wodyński Filip - bramkarz

Wawrzeńczak Bartosz

Jaskulski Krystian

Nożewski Filip

Olbrych Oskar

Gołowicz Jakub

 

Klasa VB

Górecki Bartosz

Szmidt Mateusz – bramkarz

Witkowski Eryk

Gronczewski Jakub

Komendarski Sebastian

Smoliński Filip

Kłosiewicz Krystian

 

Klasa IVB

Warakomski Bartosz

Bednarski Dawid

Przybysz Oliwier

Chrzanowski Jakub

Zapert Albert

Kozłowski Karol

Witkowski Adrian

 

Kolejność meczy w poniższej tabeli.

1-2

3-4

5-6

1-3

2-4

3-6

1-5

4-6

2-3

5-4

6-1

2-5

4-1

5-3

6-2

 

O terminach rozgrywek zawodnicy będą informowani z jednodniowym wyprzedzeniem. W przypadku braku składu zawodników (mniej jak 5), mecz będzie pomijany i przesunie się na koniec tabeli. Czas gry 10 minut bez przerwy.

Wyniki losowania:

  1. VIB
  2. VIA
  3. VB
  4. IVB
  5. IVA
  6. VA

 

Anita Piechocka-Wenda

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

IV miejsce - w Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – 7.11.2016r.

Skład drużyny:

  1. Rzemek Sebastian VA
  2. Górecki  Bartosz VB
  3. Jaskulski Krystian VIB
  4. Niesłuchowski Konrad VIB
  5. Włodarczyk Mateusz VA
  6. Wawrzeńczak Damian VA
  7. Lubiak Paweł VA
  8. Wawrzeńczak Bartosz VIB
  9. Komendarski Sebastian VB
  10. Zadrożny Paweł VA
  11. Gronczewski Kacper VIA

 

III miejscew Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt – 8.11.2016r.

 

Skład drużyny:

1. Kowalska Sylwia VB

2.Wultańska Dominika VIB

3. Stopka Julia VIB

4. Eljasiak Julia VB

5. Bieniek Natalia VB

6. Królak Karolina VA

7. Olkowska Wiktoria VA

8. Pniewska Oliwia VA

  9. Gizińska Maja VA

10. Stańczak Zuzanna VA

11. Mierzejewska Elżbieta VA

                                                                                  Anita Piechocka-Wenda

 

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE  21.09.2016r.

 

III miejsce w biegu na 600m –   Karolina Królak

I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Paweł Lubiak

III miejsce w biegu na 60m –  Agnieszka Krajewska

I miejsce w biegu na 300 m -  Dominik Młynkowski

II miejsce w biegu na 1000m – Franciszek Szajewski

I miejsce w skoku w dal – Krystian Jaskulski

III miejsce w biegu na 60 m –  Oliwier Przybysz

III miejsce w skoku w dal – Klaudia Światkowska

II miejsce w skoku w dal –  Sebastian Rzemek

I miejsce w biegu na 300 m –  Bartłomiej Górecki

I miejsce w biegu na 60 m – Sebastian Rzemek

II miejsce w skoku w dal –   Wiktoria Olkowska

III miejsce w skoku w dal –  Kacper Piechalski

II miejsce w biegu na 300 m – Wiktoria Olkowska

I miejsce w biegu na 60 m –  Dominika Wultańska

I miejsce w skoku w dal –  Dominika Wultańska

III miejsce w biegu na 60 m –  Elżbieta Mierzejewska

I miejsce w biegu na 1000 m –  Krystian Jaskulski

 

Sukcesy sportowe uczniów

Zespołu Placówek Oświatowych Publicznej Szkoły Podstawowej

im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy

w roku szkolnym 2015/2016

 

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE  6.06.2016r.

Krystian Jaskulski – III miejsce 300m

Franciszek Szajewski – II miejsce 1000m

Bartosz Górecki - II miejsce 300 m

Dominika Wultańska – II miejsce skok w dal

Dominika Wultańska – II miejsce w biegu na 60m

Wiktoria Olkowska – II miejsce w skoku w dal

Sebastian Rzemek – III miejsce skok w dal

Sebastian Rzemek – II miejsce w biegu na 60 m

Zuzanna Wiśniewska – III miejsce skok w dal

Konrad Niesłuchowski – III miejsce bieg na 60 m

Paweł Lubiak – I miejsce rzut piłeczką palantową

Karolina Królak – I miejsce w biegu na 600m

Elżbieta Mierzejewska – I miejsce w biegu na 60 m

Elżbieta Mierzejewska – I miejsce skok wzwyż

 

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY  07.06.2016r.

I miejsce - Sebastian Rzemek

II miejsce -  Wiktoria Olkowska

 

Rejonowe zawody w Trójboju Lekkoatletycznym 15.06.2016r.

      I miejsce – Sebastian Rzemek

 

Eliminacje Czwartków Lekkoatletycznych 18.06.2016r. Łódź

Sebastian Rzemek – bieg na 60m 

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY CHŁOPCÓW

III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców 13.05.2016r.

  1. Kornacki Mateusz
  2. Zapert Jakub
  3. Lisiecki Karol
  4. Młynkowski Bartosz
  5. Kępka Mateusz
  6. Jaskulski Krystian

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT

III miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt 13.05.2016r.

  1. Wultańska Dominika
  2. Wiśniewski Zuzanna
  3. Przybyszewska Karolina
  4. Piotrowska Natalia
  5. Zalewska Weronika
  6. Zadrożna Emilia
  7. Piechalska Karolina
  8. Kowalewska Marta

 

Czwartki Lekkoatletyczne  05.05.2016r.

Lisiecki Karol VI B -   II miejsce - 300m

Przybysz Igor VI B -  I miejsce - p.pal

Kornacki Mateusz VI B  -   III miejsce - 1000m

Wultańska Dominika VB -  II miejsce - 60m, I miejsce - skok  w dal

Królak Karolina IVA -   I miejsce - 600m

Mierzejewska Elżbieta IVA -  I miejsce - skok wzwyż

Olkowska Wiktoria IVA 300m -  I miejsce – 300m

Nożewski Filip VB -    II miejsce – 1000m

Rzemek Sebastian IVA  -  I miejsce  - 60m , I miejsce - skok w dal

Jaskulski Krystian VB -  III miejsce – 300 m

Górecki Bartosz IVB -   III miejsce – 300m

Szajewski Franciszek IVA -  I miejsce - 1000m

Paweł Lubiak IVA  -   I miejsce – p.pal

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

I MIEJSCE - w mistrzostwach powiatu pułtuskiego w sztafetowych biegach przełajowych  31.03.2016r.

Skład drużyny:

  1. Pniewska Oliwia
  2. Olkowska Wiktoria
  3. Królak Karolina
  4. Mierzejewska Elżbieta
  5. Gizińska Maja
  6. Rzemek Sebastian
  7. Robaczkowski Damian
  8. Witkowski Eryk
  9. Komendarski Sebastian
  10. Kłosiewicz Krystian
  11. Wawrzeńczak Damian
  12. Górecki Bartosz

 

 

ZAWODY  SPORTOWE  W  GZACH

W dniu 21.10.2015r. drużyna dziewcząt z klas V – VI w składzie: N. Piotrowska, K. Ołtarzewska, N. Kaczmarczyk, Z. Wiśniewska, W. Kryk,  N. Szczesna,  M. Kowalewska, K. Piechalska, J. Warda, D. Wultańsa , J. Stopka, zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ  DZIEWCZĄT  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH, które odbyły się w Gzach.

 

POWIATOWE ZAWODY CHŁOPCÓW W PIŁKĘ NOŻNĄ

Dnia 2.10.2015r. w Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy odbyły się powiatowe zawody chłopców w piłce nożnej. W zawodach wzięło udział 8 drużyn: SP 3 Pułtusk, SP4 Pułtusk, SP 2 Pułtusk, SP Pobyłkowo Duże, SP Zatory, SP Niestopowo, SP Winnica, SP Gzowo. Po uroczystym rozpoczęciu przez pana wójta gminy Winnica Mariusza Kowalewskiego oraz pana dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy Andrzeja Zarębę drużyny rozpoczęły grę fair play w dwóch grupach na dwóch boiskach. Na każdym z boisk rozegrano po sześć meczy. Z grupy I wyszły drużyny z SP 3 w Pułtusku i Pobyłkowa Dużego. Z grupy II wyszły drużyny z SP 2 i Zator. W walce o pierwsze miejsce spotkały się drużyny z SP 3 w Pułtusku i Pobyłkowa Dużego. Mecz zakończył się wygraną drużyny z SP 3 w Pułtusku 4:1. W walce o trzecie miejsce złoty strzał zawodnika z SP 2 przesądził o ich zwycięstwie. Drużyna gospodarzy zajęła po zaciętych meczach o wyjście z grupy 5 miejsce.

I miejsce SP3

II miejsce SP Pobyłkowo

III miejsce SP 2

IV miejsce SP Zatory

V miejsce SP Winnica

VI miejsce SP Gzowo

VII miejsce SP 4

VIII miejsce SP Niestępowo

                                                                                  Koordynator zawodów:

                                                                                   Anita Piechocka-Wenda

 

ZAWODY  SPORTOWE  W  ZATORACH

W dniu 01.10.2015r. drużyna dziewcząt z klas V – VI w składzie: N. Piotrowska, K. Ołtarzewska, N. Kaczmarczyk, Z. Wiśniewska, W. Kryk, K. Przybyszewska, N. Szczesna, E. Zadrożna, M. Kowalewska, K. Piechalska, J. Warda, D. Wultańsa, J. Stopka, zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w MINIPIŁCE  NOŻNEJ  DZIEWCZĄT  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH, które odbyły się w Zatorach.

 

BIEGI PRZEŁAJOWE  30.10.2015r.

 

Pniewska Oliwia IVA  -  II miejsce

Królak Karolina IVA – III miejsce

Wultańska Dominika VB – II miejsce 

 

 

 

 

 

 

 

LEKKOATLETYCZNE  17.09.2015r.

 

Dominika Wultańska  - I miejsce w skoku w dal

Dominika Wultańska – I miejsce w biegu na 60 m

Karol Lisiecki – I miejsce w biegu na 300 m

Igor Przybysz – I miejsce w rzucie piłeczką palantową

Wiktoria Olkowska – I miejsce w biegu na 300 m

Sebastian Rzemek – II miejsce w biegu na 60 m

Sebastian Rzemek – III miejsce w skoku w dal

 

 

 Sukcesy sportowe uczniów  Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. I. Mościckiego w Winnicy

 w roku szkolnym 2014/2015

 

CZWÓRBÓJ LA

IV miejsce w czwórboju LA  chłopców 14.05.2015r.

Skład drużyny:

  1. Orłowski Piotr VIA
  2. Chojnicki Sebastian VA
  3. Karpowicz Bartosz VIA
  4. Górski Jakub VA
  5. Seroka Jakub VIB
  6. Ruszczyński Michał VIA

 

III miejsce w czwórboju LA dziewcząt 14.05.2015r.

Skład drużyny:

  1. Podlaska Gabriela VIA
  2. Tomaszewska Paulina VIA
  3. Kaźmierczak Joanna VIB
  4. Gizińska Karolina VIB
  5. Lisiecka Karolina VIA
  6. Wiśniewska Zuzanna VA

 

Czwartki Lekkoatletyczne 23.04.2015r.

 

Konrad Niesłuchowski  - III miejsce w biegu na 60 m

Igor Przybysz – III miejsce w rzucie piłeczką palantową

Filip Nożewski – II miejsce w biegu na 60 m

Sebastian Rzemek – II miejsce w skoku w dal

Dominika Wultańska – I miejsce w biegu na 60 m

 

OTWARTE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU

     Karolina Gizińska 15.11.2014r. zajęła 1 miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym z czasem 43.01 na TRZECICH  OTWARTYCH  MISTRZOSTWACH  OSTROŁĘKI  W  PŁYWANIU.

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 

           13.11.2014r. dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w MISTRZOSTWACH POWIATU PUŁTUSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT W GZYCH.                                                                                                  

Drużyna w składzie: Światkowska Martyna, Smutkiewicz Julita, Kaźmierczak Joanna, Ostaszewska Natalia, Gizińska Karolina, Podlaska Gabriela, Tomaszewska Paulina, Romanowska Aleksandra, Piotrowska Natalia, Mościcka Julia – zajęła 4 miejsce.

 

POWIATOWE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

IV miejsce w powiatowych zawodach piłki nożnej chłopców 03.10.2014r.

Skład drużyny:

  1. Markowski Wojciech
  2. Strzelczak Mateusz
  3. Górski Jakub
  4. Orłowski Piotr
  5. Młynkowski Bartosz
  6. Musieński Mateusz
  7. Karpowicz Bartosz
  8. Krajewski Damian
  9. Ołtarzewski Krystian
  10. Dłutowski Rafał
  11. Rakowski Damian
  12. Królak Michał
  13. Bandurski Mateusz

 

 

III miejsce  - Dominika Wultańska w powiatowych biegach przełajowych 08.10.2014r.

 

Sukcesy sportowe uczniów

Publicznej Szkoły Podstawowej w Winnicy

w roku szkolnym 2013/2014

 

INDYWIDUALNE SUKCESY UCZNIÓW PSP WINNICA

I miejsce - Natalia Lisiecka  Puchar  Polski  Mieszanych  Sztuk  Walki  Dzieci  i  Młodzieży

kat. sumo-grappling 29.03.2014r. ŁASK

II miejsce - Karol Lisiecki Puchar Polski Mieszanych Sztuk Walki Dzieci i Młodzieży kat. Sumo-grappling 29.03.2014r. ŁASK

I miejsce – Karol Lisiecki Ogólnopolska Liga Mieszanych Sztuk Walki Dzieci i Młodzieży 09.11.2013r.

III miejsce – Maja Gizińska w Powiatowych Zawodach Pływackich z okazji Dnia Dziecka 25m – styl dowolny 31.05.2014r. PUŁTUSK

 

I miejsce – Karolina Gizińska – w Powiatowych Zawodach Pływackich z okazji Dnia Dziecka w Pułtusku stylem grzbietowym

I miejsce – Karolina Gizińska – w Powiatowych Zawodach Pływackich z okazji Dnia Dziecka w Pułtusku stylem dowolnym 

 

 

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - FINAŁ

Dnia 28.05.2014r. uczniowie PSP Winnica brali udział w FINALE CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH w Pułtusku zajmując następujące miejsca:

Brun Paweł - I miejsce w biegu na 300m

Przybysz Igor - I miejsce w rzucie piłeczką palantową

Wultańska Dominika - I miejsce w skoku w dal

Wultańska Dominika - I miejsce w biegu na 60m

Kozłowska Alicja - II miejsce w biegu na 300m

Grad Paweł - II miejsce w rzucie piłeczką palantową

Młynkowski Bartosz - II miejsce w skoku w dal

Młynkowski Bartosz - II miejsce w biegu na 60 m

Tomczyk Weronika - II miejsce w rzucie piłeczką palantową

Światkowska Martyna - III miejsce w rzucie piłeczką palantową

Sieńkowska Izabela - III miejsce w biegu na 300m

Pniewski Adam - III miejsce w skoku w dal

Mossakowska Żaneta - III miejsce w skoku w dal

Górska Zuzanna - III miejsce w biegu na 60m

 

Czwórbój lekkoatletyczny 16.05.2014r. -

III miejsce

Skład drużyny dziewcząt:

  1. Mossakowska Żaneta
  2. Górska Zuzanna
  3. Tomczyk Weronika
  4. Kozłowska Alicja
  5. Sieńkowska Izabela

    6. Gizińska Karolina 

 

 

Czwartki LA  30.04.2014r.

 

Kozłowska Alicja VI A                II m – bieg na 300 m

Górska Zuzanna VI A                    III miejsce na 60 m, II miejsce - skok wzwyż

Grad Paweł VIB                           II m – rzut piłeczką palantową

Tomczyk Weronika VIA             III m -  rzut piłeczką palantową

Sieńkowska Iza VIA                    I m -  skok w dal

Mossakowska Żaneta  VI A       III m -  skok w dal

Brun Paweł  VIB                          I m – bieg na 300m

Bartczak Kamil VI B                   II m – rzut piłeczką palantową

Markowski Wojciech V A           I m – rzut piłeczką palantową

Światkowska Martyna VB          III m – rzut piłeczką palantową

Przybysz Igor IV B                       II m -  rzut piłeczką palantową

Młynkowski Bartosz  IVA       I m – bieg na 60 m, II m -  skok w dal

Piotrowska Natalia IV A        III m – bieg na 60 m, III m - skok w dal

Wultańska Dominika III A          I m – bieg na 60 m, I m - skok w dal

 

      Dnia 8 maja 2014r. dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Rejonu Ciechanów w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w Baboszewie zajmując  IV miejsce.

Skład drużyny:

Żaneta Mossakowska

Weronika Tomczyk

Natalia Krawczyk

Zuzanna Górska

Klaudia Zawadzka

Martyna Światkowska

Paulina Tomaszewska

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU 18.03.2014r.

 

II  miejsce - Adrian Matusiak 50 m st. dowolnym

II miejsce – Adrian Matusiak 50 m st. grzbietowym

III miejsce -  Karolina Gizińska 50 m st. dowolnym

II miejsce - Karolina Gizińska 50 m st. grzbietowym

 

INDYWIDUALNE_MISTRZOSTWA_POWIATU_W_PLYWANIU_18.doc

 

 

    Dnia 13.11 2013r. dziewczęta z PSP Winnica wzięły udział w zawodach sportowych w halowej piłce nożnej dziewcząt w Pułtusku. Reprezentacja PSP Winnica dziewcząt zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w następującym składzie:

                                                       

  1. Górska Zuzanna kl. 6a
  2. Mossakowska Żaneta kl. 6a
  3. Kozłowska Alicja kl. 6a
  4. Krawczyk Natalia kl. 6a
  5. Gąsiorowska Katarzyna kl. 6a
  6. Zawadzka Klaudia kl. 6b
  7. Kobylińska Kinga kl. 6b
  8. Światkowska Martyna kl. 5b
  9. Tomaszewska Paulina kl. 5a
  10. Podlaska Gabriela kl. 5a
  11. Włodarczyk Klaudia kl. 6b

 

 

 

Zawody sportowe w Zatorach

     W dniu 23 października drużyna dziewcząt  z klas v – VI w składzie: G. Podlaska, P. Tomaszewska, M. Światkowska, Ż. Mossakowska, K. Gąsiorowska, Z. Górska, W. Tomczyk, N. Krawczyk, K. Zawadzka, K. Kobylińska  zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w MINIPIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, które odbyły się w Zatorach.

GRATULUJEMY!!!

 

 

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE  UCZNIÓW  W  DRUGIM  SEMESTRZE  ROKU  SZKOLNEGO 2012/2013

1. Indywidualne  Mistrzostwa  Powiaty  Pułtuskiego w dwuboju  nowoczesnym w kategorii dziewcząt rocznik 2001-2000

Aleksandra Mierzejewska – 1 miejsce

 

Indywidualne  Mistrzostwa  Powiatu  Pułtuskiego w dwuboju nowoczesnym w kategorii dziewcząt rocznik 2002 - 2003

Karolina Gizińska – 2 miejsce

 

Indywidualne  Mistrzostwa   Powiatu  Pułtuskiego w dwuboju nowoczesnym w kategorii chłopców rocznik 2001 - 2000

Adrian Matusia – 3 miejsce

2. Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w czwórboju lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt – 2 miejsce

Skład zespołu:

-Alicja Kozłowska 5a

-Żaneta Mossakowska 5a

-Weronika Tomczyk 5a

-Zuzanna Górska 5a

-Aleksandra Mierzejewska 6a

-Renata Orłowska 6a

3. Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego czwórboju lekkoatletycznym w kategorii chłopców – 3 miejsce

Skład zespołu:

-Piotr Szypulski 5a

-Paweł Brun 5b

-Hubert Górecki 6a

-Damian Smoliński 6a

-Andrzej Kamieński 6a

-Dominik Borucki 6b

 

4.  Finał Czwartków Lekkoatletycznych Pułtusk 28.05.2013r.

- Alicja Kozłowska – 1 miejsce w biegu na 300 metrów

- Piotr Orłowski – 1 miejsce w biegu na 300 metrów                                                                      

- Karolina Gizińska – 1 miejsce w biegu na 60 metrów

- Weronika Tomczyk – 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową

- Dominik Borucki – 1 miejsce w biegu na 300 metrów

- Paweł Brun – 1 miejsce w biegu na 300 metrów

- Hubert Górecki – 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową

- Hubert Górecki – 2 miejsce w biegu na 60 metrów

- Izabela Sieńkowska – 2 miejsce w biegu na 300 metrów

- Izabela Sieńkowska – 2 miejsce w skoku w dal

- Gabriela Podlaska – 2 miejsce w biegu na 60 metrów

- Piotr Szypulski – 3 miejsce w biegu na 60 metrów

 

- Weronika Tomczyk – 3 miejsce w biegu na 300 metrów

- Żaneta Mossakowska – 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową

-Przemysław Patrycy – 3 miejsce w biegu na 300 metrów

 

5. Mistrzostwa  Powiatu  Pułtuskiego  w trójboju  lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt – 3 miejsce

Gabriela  Podlaska 4a

 

  Sukcesy sportowe uczniów

Szkoły Podstawowej

im. Prof. Ignacego Mościckiego

w Winnicy

w roku szkolnym 2011/2012

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY IM. PROF. I. MOŚCICKIEGO W WINNICY w halową piłkę nożną chłopców klas IV-VI  04.01.2012r. – 11.01.2012r

 

I miejsce klasa  - VI B

II miejsce klasa  - VI A

III miejsce klasa  - V A

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Koszykówkę 22.02.2012r.

IV miejsce – dziewczęta

IV miejsce – chłopcy

 

Skład drużyny dziewcząt:

1.   Fabisiewicz Milena kl. VIB

2.   Fabisiewicz Natalia kl. VIB

3.   Ostaszewska Anna kl. VIB

4.   Ogrodnik Ilona kl. VI B

5.   Kulesza Aleksandra kl. VI B

6.   Jankowska Milena kl. VI B

7.   Chojnicka Wiktoria kl. VI B

 

Skład drużyny chłopców:

1.   Zych Adrian kl. VI B

2.   Szypulski Szymon kl. VIA

3.   Żołnierzak Damian kl. VIA

4.   Patrycy Artur kl. VIA

5.   Królak Robert kl. VIB

6.   Arzogin Jakub kl. VI B

7.   Włodarczyk Jakub kl. VI B

8.   Jaszczak Szymon kl. VI A

 

 

 

 

Czwartki lekkoatletyczne                                                  25.04.2012r.

 

1.   Ostaszewska Anna kl. VI B               I m – swd; III m – 60m

2.   Ciecierska Anna kl. VI A                    I m – p.pal.; II m – 60 m

3.   Mierzejewska Aleksandra kl. V A       I m – 300 m

4.   Orłowska Renata kl. V A                   II m – 300 m

5.   Orłowska Amanda kl. V B                 II m  - 60m

6.   Szymon Szypulski kl. VI A                II m – 60 m

7.   Patrycy Artur VI A                             III – swd

8.   Arzogin Jakub kl. VI B                       II m – 300m

9.   Smoliński Damian kl. V A                 III m – 300m

10. Górecki Hubert kl. V  A                      I m – 300 m

11. Brun Paweł kl. IV B                           I m – 300 m

12. Sieńkowska Iza kl. IV A                     II m  - 300m

13. Kozłowska Alicja kl. IV A                   III m – 60 m

 

XII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”  KWALIFIKACJE POWIATOWE   27.04.2012r.

 

Skład drużyny:

1.   Krajewski Damian

2.   Ołtarzewski Krystian

3.   Karpowicz Bartosz

4.   Dłutowski Rafał

5.   Strzelczak Mateusz

6.   Bartczak Damian

7.   Królak Michał

8.   Ruszczyński Michał

9.   Markowski Wojciech

10.                    Bandurki Mateusz

11.                    Seroka Jakub

12.                    Patrycy Przemysław

13.                    Orłowski Piotr

 

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY                                     09.05.2012r.

III miejsce – dziewczęta i III miejsce - chłopcy

 

 

Skład drużyny dziewcząt:

1.   Ciecierska Anna kl. VIA

2.   Fabisiewicz Milena kl. VIB

3.   Fabisiewicz Natalia kl. VIB

4.   Ostaszewska Anna kl. VIB

5.   Borucka Olga kl. VA

6.   Mierzejewska Aleksandra kl. VI A 

 

Skład drużyny chłopców:

1.   Zych Adrian kl. VI B

2.   Szypulski Szymon kl. VIA

3.   Żołnierzak Damian kl. VIA

4.   Patrycy Artur kl. VIA

5.   Królak Bartek kl. VIB

FINAŁY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH (POWIATOWE)

06.06.2012r.

1.   Patrycy Artur I m – 60 m; III m – skok w dal

2.   Fabisiewicz Natalia III m – 60 m ; III m – skok w dal

3.   Mierzejewska Aleksandra II m – 300 m

4.   Górecki Hubert  III m – 300 m

5.   Brun Paweł I m – 300 m

6.   Sieńkowska Iza II m – 300 m

7.   Mossakowska Żaneta II m – p. pal

8.   Borucki Dominik II m – skok w dal

9.   Zych Adrian III m – 60 m

10. Ostaszewska Anna II m – 60 m ; II m – skok w dal

11. Arzogin Jakub III m – 300 m

12. Szypulski Szymon II m – 60 m ; II m – skok w dal

 

 

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY 11.06.2012r.

 

Tomczyk Weronika  - III miejsce

Mossakowska Żaneta – IV miejsce

 

INDYWIDUALNE SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

 

Adrian Matusiak          02.06.2012r.

-        I miejsce w zawodach pływackich stylem klasycznym

-        I miejsce w zawodach pływackich w stylu grzbietowym (rocznik 2001/2002)

 

Aleksandra Mierzejewska 02.06.2012r.

              -        I miejsce w zawodach pływackich stylem klasycznym

              -        I miejsce w zawodach pływackich w stylu motylkowym

     (rocznik 2000)

Zdjecia_z_zawodow_sportowych(1).docx

 

 

 

  •  

Czwartki LA 16.09.2011r.

  1. Borucka Olga kl. V b – I miejsce – bieg na 300 m
  2. Borucki Dominik kl. V b – I miejsce – bieg na 300 m
  3. Ciecierska Anna kl. VI a – I miejsce – bieg na 60 m, I miejsce – rzut piłką palantową
  4. Patrycy Artur kl. VI a – II miejsce –bieg na  60 m
  5. Arzogin Jakub kl. VI b – I miejsce – bieg na 300 m
  6. Zych Adrian kl. VI b –  III miejsce – bieg na 60 m, II miejsce – skok w dal
  7. Mierzejewska Aleksandra kl. V b – I miejsce – bieg na 300 m
  8. Brun Paweł kl. IV b – I miejsce – bieg na 300 m
  9. Sieńkowska Izabela IV a – II miejsce – bieg na 300 m
  10. Ostaszewska Anna kl. VI b – III miejsce – bieg na 60 m
  11. Górecki Hubert kl. V b – III miejsce – bieg na 300 m
  12. Matusiak Adrian kl. IV a – I miejsce – rzut piłeczką palantową
  13. Szypulski Szymon kl. VI a – I miejsce – bieg na 60 m
  14. Szypulski Piotr kl. IV a – II miejsce – bieg na 60 m

 

 

 

 

52 zawody w lekkiej atletyce „Szukamy talentów w środowisku wiejskim” 29.10.2011r.

 

 1. Ciecierska Anna – I m – bieg na 60 m

 2. Zych Adrian – II m – skok w dal

 3. Szypulski Szymon – II m – bieg na 100 m

 4. Patrycy Artur – II m – bieg na 60 m

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W MINIPIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – II  miejsce

 

Skład drużyny:

  1. Lewandowska Sandra kl. VI a
  2. Grad Justyna kl. VI a
  3. Ostaszewska Anna kl. VI b
  4. Fabisiewicz Natalia kl. VI b
  5. Fabisiewicz Milena kl. VI b
  6. Ogrodnik Ilona kl. VI b
  7. Ciecierska Anna kl. VI a
  8. Orłowska Monika kl. VI a
  9. Mierzejewska Aleksandra kl. V a
  10. Orłowska Renata kl. V a
  11. Borucka Olga kl. V b
  12. Orłowska Amanda KL. V B

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W MINIPIŁCE  NOŻNEJ CHŁOPCÓW – II  miejsce

 

Skład drużyny:

  1. Zych Adrian kl. VI b
  2. Arzogin Jakub kl. VI b
  3. Włodarczyk Jakub kl. VI b
  4. Królak Bartek kl. VI b
  5. Byszewski Patryk kl. VI b
  6. Patrycy Artur kl. VI a
  7. Szypulski Szymon kl. VI a
  8. Żołnierzak Damian kl. VI a
  9. Jaszczak Szymon kl. VI a

  

 

 

medalisci.doc


 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – II  miejsce             15.11.2011r.

 

Skład drużyny:

  1. Lewandowska Sandra kl. VI A
  2. Grad Justyna kl. VI A
  3. Ostaszewska Anna kl. VI B
  4. Fabisiewicz Natalia kl. VI B
  5. Ogrodnik Ilona kl. VI B
  6. Ciecierska Anna kl. VI A
  7. Orłowska Monika kl. VI A
  8. Mierzejewska Aleksandra kl. V A
  9. Orłowska Renata kl. V A
  10. Borucka Olga kl. V B
  11. Orłowska Amanda kl. V B
  12. Eljasiak Julia kl. VI B

 

MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW – I  miejsce                        23.11.2011r.

 

Skład drużyny:

  1. Zych Adrian kl. VI B
  2. Arzogin Jakub kl. VI B
  3. Włodarczyk Jakub kl. VI B
  4. Królak Bartek kl. VI B
  5. Byszewski Patryk kl. VI B
  6. Żołnierzak Damian kl. VI A
  7. Jaszczak Szymon kl. VI A
  8. Królak Robert kl. VI B
  9. Smoliński Damian kl. V A
  10. Górecki Hubert kl. V A 

 

 

 

 

 

Sukcesy sportowe uczniów Szkoły Podstawowej im. Prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy w roku szkolnym 2010/2011

 

Czwartki LA 17.09.2010r.

  1. Borucka Olga kl. IV b – I miejsce – bieg na 300 m
  2. Borucki Dominik kl. IV b – I miejsce – bieg na 300 m
  3. Ciecierska Anna kl. V a – I miejsce – bieg na 60 m, I miejsce – rzut piłką palantową
  4. Patrycy Artur kl. V a – I miejsce –bieg na  60 m, I miejsce – skok w dal
  5. Arzogin Jakub kl. V b – II miejsce – bieg na 300 m
  6. Zych Adrian kl. V b – III miejsce – skok w dal
  7. Ślepowrońska Maja kl. VI a – I miejsce – bieg na 60 m, I miejsce – rzut piłką palantową
  8. Archutowski Adam kl. VI b – III miejsce – bieg na 60 m, II miejsce – skok w dal
  9. Cichocki Piotr kl. VI b – I miejsce – bieg na 60m, I miejsce – skok w dal
  10. Ciskowska Dorota kl. VI b – II miejsce – bieg na 300 m

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Bigach Sztafetowych 17.09.2010r.  – III miejsce

Skład drużyny:

kl. III a - Kozłowska Alicja

kl. III a - Ogrodnik Paweł

kl. IV b – Borecki Dominik

kl. IV b – Borecka Olga

kl. V a – Ciecierska Anna

kl. V a – Patrycy Artur

kl. VI a – Ślepowrońska Maja

kl. VI b – Cichocki Piotr

 

 

REKORD SZKOŁY NA 100 m Piotra Cichockiego  - 13.62s. 23.09.2010r. Siedlce

 

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 7.10.2010r.

Archutowski Adam – II miejsce

Cichocki Piotr – III miejsce

Mierzejewska Aleksandra – II miejsce

Ślepowrońska Maja – I miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych 12.10.2010r.  – I miejsce

Skład drużyny:

  1. Archutowski Adam
  2. Byszewski Patryk
  3. Cichocki Piotr
  4. Dymowski Kalim
  5. Kamieński Adam
  6. Królak Bartek
  7. Patrycy Artur
  8. Warda Paweł
  9. Zych Adrian

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych 19.10.2010r.  – I miejsce

Skład drużyny:

  1. Ślepowrońska Maja kl. VIa
  2. Ciecierska Anna kl. Va
  3. Mierzejewsk Natalia kl. VIa
  4. Mierzejewska Aleksandra  kl. IVa
  5. Pniewska Martyna kl. VI a
  6. Wiśniewski Weronika kl. VIa
  7. Zawadka Klaudia kl. VI a
  8. Ciskowska Dorota kl. VIb
  9. Cienkowska Natalia kl. VIb
  10. Bednarska Klaudia kl. VIa

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych 18.11.2010r. – II miejsce

Skład drużyny:

  1. Archutowski Adam kl. VI b
  2. Byszewski Patryk kl. V b
  3. Cichocki Piotr kl. VI b
  4. Dymowski Kalim kl. VI a
  5. Kamiński Adam kl. VI a
  6. Królak Bartek kl. V b
  7. Patrycy Artur kl. V a
  8. Warda Paweł kl. VI a
  9. Zych Adrian  kl. V b

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

30.11.2010r. – I miejsce

Skład drużyny:

  1. Ślepowrońska Maja kl. VI a
  2. Ciecierska Anna kl. Va
  3. Mierzejewsk Natalia kl. VI a
  4. Mierzejewska Aleksandra kl. IV a
  5. Pniewska Martyna kl. VI a
  6. Wiśniewski Dominika kl. VI a
  7. Wiśniewski Weronika kl. VI a
  8. Smogorzewska Emilia kl. VI a
  9. Zawadka Klaudia kl. VI a
  10. Bednarska Klaudia kl. VI a

 

 

Mikołajkowe Zawody Pływackie 4.12.2010r.

 Cichocki Piotr – II miejsce na 50 m stylem dowolnym

 

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Piłce Ręcznej Chłopców  i Dziewcząt Szkół Podstawowych 14.01.2011r.  – I miejsce

 

Skład drużyny dziewcząt:

1. Ślepowrońska Maja kl. VI a

2. Ciecierska Anna kl. Va

3. Bednarska Klaudia kl. VI a

4. Zawadka Klaudia kl. VI a

5. Cienkowska Natalia kl. VI b

6. Ciskowska Dorota kl. VI b

7. Jaszczak Klaudia kl. VI b

8. Górska Natalia kl. VI b

 

Skład drużyny chłopców:

1.Archutowski Adam kl. VI b

2.Cichocki Piotr kl. VI b

3.Kamiński Adam kl. VI a

4.Warda Paweł kl. VI a

5. Kozłowski Przemysław  kl. VIa

6. Powirtowski Paweł kl. VI a

7. Bartosiewicz Łukasz kl. VI b

8. Kosek Krzysztof kl. VI b

9. Strzelczak Mateusz kl. VI a

 

Mistrzostwa rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych 

18.01.2011r. - I miejsce

Skład drużyny:

1. Ślepowrońska Maja kl. VI a

2. Ciecierska Anna kl. Va

3. Bednarska Klaudia kl. VI a

4. Zawadka Klaudia kl. VI a

5. Cienkowska Natalia kl. VI b

6. Ciskowska Dorota kl. VI b

7. Jaszczak Klaudia kl. VI b

8. Górska Natalia kl. VI b

 

 

Mistrzostwa rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców

19.01.2011r. – IV miejsce

Skład drużyny chłopców:

1.Archutowski Adam kl. VI b

2.Cichocki Piotr kl. VI b

3.Kamiński Adam kl. VI a

4.Warda Paweł kl. VI a

5. Kozłowski Przemysław  kl. VIa

6. Powirtowski Paweł kl. VI a

7. Bartosiewicz Łukasz kl. VI b

8. Kosek Krzysztof kl. VI b

9. Strzelczak Mateusz kl. VI a

10. Wydra Marcin kl. VI a

 

Mistrzostwa rejonu w Piłkę Nożną Chłopców 5.05.2011r. – I miejsce

Skład drużyny:

1.Archutowski Adam kl. VI b

2.Cichocki Piotr kl. VI b

3.Warda Paweł kl. VI a

4. Zych Adrian kl. V b

5. Królak Bartłomiej kl. VB

6. Byszewski Patryk kl. V b

7. Patrycy Artur kl. Va

8. Dymowski Kamil kl. VI a

9. Stzrelczak Mateusz kl. VI a

 

 

Mistrzostwa rejonu w Piłkę Nożną Dziewcząt 05.05.2011r. – II miejsce

Skład drużyny:

  1. Ślepowrońska Maja kl. VI a
  2. Ciecierska Anna kl. Va
  3. Mierzejewska Aleksandra kl. IV a
  4. Pniewska Martyna kl. VI a
  5. Wiśniewski Dominika kl. VI a
  6. Wiśniewski Weronika kl. VI a
  7. Smogorzewska Emilia kl. VI a
  8. Zawadka Klaudia kl. VI a
  9. Bednarska Klaudia kl. VI a

 

 

Czwórbój Lekkoatletyczny 12.05.2011r.  II miejsce – chłopców

Skład drużyny:

  1. Cichocki Piotr
  2. Archutowski Adam
  3. Zych Adrian
  4. Królak Bartłomiej
  5. Arzogin Jakub
  6. Patrycy Artur

 

 

 

Sportowe Sukcesy Pozaszkolne Uczniów Szkoły Podstawowej im. Prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy w roku szkolnym 2010/2011

 

I miejsce Szymon Jaszczak w XXVII OTWARTYCH MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI I EUROPY W ALL STYLE  KARATE SEMI KONTAKT

 

Zdjecia_z_zawodow_sportowych.docx

 

 

 

 

 

Sukcesy sportowe wychowanków Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy w roku szkolnym 2009/2010.

 

Sukcesy drużynowe:

 

  1. Drużyna Lekkoatletów w składzie:

Gracjan Sokołowski

Piotr Cichocki

Piotr Cywiński

Rafał Wróblewski

Adam Archutowski

Adam Kamiński

Arkadiusz Kowalewski

 

- Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego w Czwórboju LA.

- Mistrzostwo Rejonu Ciechanów w Czwórboju LA.

- VII miejsce na XII Mazowieckie Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ciechanów 2010.

 

Gracjan  Sokołowski pobił rekord szkoły w biegu na 60m. uzyskując wynik 8.12 sekundy.

 

  1. Drużyna Piłkarek ręcznych w składzie:

Kowalewska Monika

Ciecierska Anna

Ślepowrońska Maja

Bednarska Klaudia

Zdrożna Daria

Ogrodzińska Daria

Żebrowska Katarzyna

Ogrodnik Magdalena

Kamińska Anna

 

-Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego w Piłce ręcznej Winnica 2010

- Mistrzostwo Rejonu Ciechanów w Piłce ręcznej Winnica 2010.

                                       opiekun p. A. Filipczyński

-V miejsce na XII Mazowieckie Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ciechanów 2010.          opiekun p. T. Szeliga

 

 

  1. Drużyna Piłkarek Nożnych w powyższym składzie:

 

- Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Winnica 2010

- Mistrzostwo Rejonu Ciechanowskiego w Halowej Piłce Nożnej Winnica 2010.

 

  1. Drużyna Piłkarzy Nożnych w składzie:

 

Piotr Cywiński

Piotr Cichocki

Rafał Wróblewski

Adam Archutowski

Adam Kamiński

Gracjan Sokołowski

Adam Musiński

Arkadiusz Kowalewski

Adrian Zych

Łukasz Bloch

 

-V-ce Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego w Halowej Piłce Nożnej Winnica 2010

-Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego w Piłce ręcznej chłopców Winnica 2010.

 

  1. Skład drużyny chłopców podczas Mistrzostw Powiatu Pułtuskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

 

 

Piotr Cywiński

Piotr Cichocki

Adam Archutowski

Adam Kamiński

Gracjan Sokołowski

Arkadiusz Kowalewski

Krystian Justyniarski

Mateusz Strzelczak

Kamil Dymowski

Marcin Wydra

Artur Patrycy

Szymon Jaszczak

Damian Żołnierzak

Kozłowski Przemysław

Zadrożny Bartosz

 

-II miejsce

 

  1. 6. Skład drużyny dziewcząt podczas Mistrzostw Powiatu Pułtuskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

 

Ciecierska Anna

Ślepowrońska Maja

Bednarska Klaudia

Zdrożna Daria

Ogrodzińska Daria

Żebrowska Katarzyna

Ogrodnik Magdalena

Kamińska Anna

Orłowska Monika

Fabisiewicz Natalia

Fabisiewicz Monika

 

-II miejsce

 

Sukcesy indywidualne:

 

1. Powiatowy finał Czwartków LA.:

 

I miejsca:

 

Anna Ciecierska w biegu na 60m i rzucie p. pal.

Monika Orłowska w biegu na 600m

Maja Ślepowrońska w rzucie p. pal.

Piotr Cichocki w biegu na 60m i skoku w dal

Gracjan Sokołowski w biegu na 60m i skoku w dal

Rafał Wróblewski w rzucie p. pal.

Artur Patrycy w biegu na 60m.

 

II miejsce:

 

Adam Archutowski w skoku w dal

 

2. XVII Ogólnopolski finał Czwartków LA. Warszawa 2010:

 

-II miejsce Piotr Cichocki w skoku w dal

-IV miejsce Adama Kamińskiego w skoku wzwyż

-VII miejsce Gracjana Sokołowskiego w skoku w dal

3. Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Trójboju LA.

 

I miejsca:

 

Anna Ciecierska

Artur Patrycy

 

4. Mistrzostwa Rejonu Ciechanowskiego Trójboju LA.:

 

I miejsce:

 

Anna Kamińska

 

V miejsce:

 

Artur Patrycy

 

5. Mistrzostwa Nauczycieli w Tenisie stołowym nauczycieli:

 

Kat. Kobiet:

 

III miejsce Pani Anita Piechocka – Wenda

 

Kat. Mężczyzn:

 

I miejsce Pan Adam Filipczyński

 

Wiadomości

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicy
    ul.Pułtuska 19
    06-120 Winnica
  • 023 691 40 78 (sekretariat PG)
    023 691 40 79 (sekretariat PSP)
    023 691 40 82 (przedszkole)

Galeria zdjęć