WF z AWF | Z ekologią na Ty | EkoEksperymentatorium | Szkoła Myślenia Pozytywnego | Sprzątanie świata | e-Twinning | Gramy w Ręczną | Klub Szkół UNICEF | Przerwany Marsz | Narodowe Czytanie | BohaterON - włącz historię | Szkoła pamięta | Szkoła do hymnu | Razem na Święta | #CodeWeek2019 | Al Schols & Academy | Papierowe mosty | ERASMUS+ "Okno na Europę" | ERASMUS+ "Cyfrowy Przewodnik Turystyczny" | #Czyste mazowieckie | Szkolny Klub Sportowy | Rozwijam skrzydła - przymiarka do wyboru zawodu | 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości | Pozytywnie zakręceni z Iwaszkiewiczem | Aktywni Obywatele Mazowsza | Misja programowanie | Szkoła Pozytywnego Myślenia | Wrota Historii Regionalnej | PAS | Śniadanie daje moc | Mały Mistrz | Jak nie czytam, jak czytam | Wybieram wodę | WF z Klasą | Popołudnia z Sienkiewiczem | Zdrowo jem, więcej wiem | SKO | "Musimy siać..."

Al Schols & Academy

Nasza szkoła przystąpiła do Al Schols & Academy, innowacyjnego programu edukacyjnego z zakresu sztucznej inteligencji. Sztuczna inteligencja to ogromna szansa i jeżeli stworzy się jej odpowiednie warunki do rozwoju, przyniesie ogromne korzyści nam wszystkim.

Zajęcia w ZPO w Winnicy prowadzą: pan Andrzej Zaręba oraz panie Bogumiła Podlaska, Marzena Drobot, Agnieszka Warda, Marzena Melnicka, Marzena Jaskulska i Krystyna Roze.

Cele i założenia programu:

• wsparcie dla szkół i nauczycieli w zakresie prowadzenia zajęć o sztucznej inteligencji,
  • uzupełnianie luki kompetencyjnej z zakresu sztucznej inteligencji w systemie edukacji,
  • podniesienie kompetencji użytkowania sztucznej inteligencji przez uczniów i nauczycieli.

Bogumiła Podlaska