Ogłoszenia dla rodziców

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych wraz z podziałem na oddziały znajdują się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie szkoły.

Zapraszamy rodziców, których dzieci miały badanie słuchu w roku szkolnym 2017/2018 do sekretariatu szkoły w celu odbioru wyników badania. Informacja dotyczy uczniów klas p. M. Melnickiej i p. M. Jaskulskiej.

PODRĘCZNIKI  SZKOLNE!!!

Rodzice uczniów szkoły podstawowej kupują następujące podręczniki:

- dla klas 1-8 - podręcznik do nauki religii

- dla klas 4-6 - podręcznik do nauki języka rosyjskiego (wydawnictwo WSiP)

Uczniowie klas III i V, VI,  którzy nie wypożyczyli podręczników w ostatnim tygodniu roku szkolnego będą mogli je wypożyczyć w sierpniu.

Uczniowie obecnych klas I, IV i VII otrzymają swoje podręczniki również w sierpniu.

Po odbiór podręczników szkolnych zapraszam również w sierpniu rodziców uczniów klas I, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

Dokładne terminy wypożyczenia dla poszczególnych klas podane będą w sierpnium (prawdopodobnie będzie to druga połowa sierpnia).

Uczniowie, którzy wypożyczyli już podręczniki do klas programowo wyższych otrzymają ćwiczenia na początku roku szkolnego (4-5 września) podczas zajęć.

Szkolny zestaw podręczników znajduje się w zakładce: Dokumenty szkoły.

Katarzyna Jałmużna - nauczyciel bibliotekarz