Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego

Nawigacja

Samorządowe Przedszkole

Nawigacja

 • AWANS OŚMIU LEKKOATLETÓW NA MAZOWIECKIE IGRZYSKA DO PŁOCKA

   

  W dniu 24.05.2018 r. w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w lekkiej atletyce. Na zawodach wystartowała mocna ekipa lekkoatletów z ZPO Winnicy zdobywając aż 6 medali: 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe.

  Złoty medal zdobyła Marta Dzbańska w biegu na 200m.

   

  Srebrne medale zdobyli:

  Gabriela Podlaska w pchnięciu kulą.

  Męska sztafeta  klas I-II w składzie: Hubert Czekałowski, Bartosz Młynkowski, Jakub Zapert, Karol Lisiecki.

   

  Brązowe medale zdobyli:

  Dominika Wultańska w skoku w dal.

  Karol Lisiecki w biegu na 100m.

  Mateusz Zawadzki w pchnięciu kulą młodzików.

   

  Gratulujemy i życzymy powodzenia na Igrzyskach Mazowieckich, które odbędą się 06.06.2018 r.w Płocku.

   

  Opiekun: Robert Wróblewski

 • - Obrazek 1

 • X DZIEŃ PATRONA PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W WINNICY

  Od 20 maja 2008 roku Sługa Boży Bogdan Jański (ochrzczony w kościele parafialnym w Winnicy w 1807 roku) jest patronem Publicznego Gimnazjum w Winnicy. 23 maja 2018 r. społeczność szkolna świętowała X Dzień Patrona Gimnazjum.

  Spotkanie przygotowały panie: Katarzyna Chojnacka, Małgorzata Grzymkowska, Anna Kordulewska, Monika Paszkowska i Ewa Zadrożna.

  Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej sprawowanej przez ks. Piotra Radwańskiego - nauczyciela Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy.

  Druga część uroczystości odbyła się w hali sportowej ZPO. Tego dnia goszczono w murach szkoły panią Jadwigę Pydynowską - Sekretarz Gminy Winnica, panią Jadwigę Chorzela - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Winnicy, panią Urszulę Bryśkiewicz reprezentującą GOPS w Winnicy, panią Elżbietę Pieńkosz - przewodniczącą Rady Rodziców PG w Winnicy, panią Dorotę Ciosek - prezes Stowarzyszenia "Przystanek Winnica", panią Ewę Leszczyńską - dyrektor ZS CKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie, panią Annę Kwiatkowską - wicedyrektor ZS CKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie. Na spotkanie przybyli emerytowani nauczyciele gimnazjum: pani Barbara Estkowska (pierwsza dyrektor PG w Winnicy) oraz pani Daniela Rutkowska.

  Spotkanie prowadziły uczennice klasy IIIC - Oliwia Komendarska, Martyna Światkowska i Wiktoria Więcka. Pan Andrzej Zaręba, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy, wprowadził poczty sztandarowe Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy. Następnie wysłuchano hymnu gimnazjum w wykonaniu chóru pod kierunkiem pani Moniki Paszkowskiej.

  Pan dyrektor Andrzej Zaręba podczas przemówienia przypomniał historię nadania imienia gimnazjum. Podkreślił rolę księdza kanonika Stanisława Strusia, pani dyrektor Barbary Estkowskiej i pani dyrektor Ewy Leszczyńskiej. Wspomniał również o stosownej uchwale Rady Gminy w Winnicy, której przewodniczył wówczas pan Wiktor Nałęcz.

  Głos zabrały także Marta Dzbańska - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego PG i pani sekretarz Jadwiga Pydynowska, która składała życzenia dla społeczności szkoły w imieniu swoim oraz wójta gminy Winnica pana Mariusza Kowalewskiego.

  Delegacja uczniów na czele z panią wicedyrektor Anną Jacek-Walesiak złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą Bogdana Jańskiego - wielkiego patriotę, założyciela Zgromadzenia Zmartwychwstańców. W skład delegacji weszli: Julia Mościcka, Weronika Monińska, Rafał Dłutowski i Wojciech Markowski - uczniowie klas trzecich.

  Następnie na scenie pojawili się uczniowie, którzy w części artystycznej wg scenariusza pani Moniki Paszkowskiej, przypomnieli zebranym biografię Bogdana Jańskiego. W rolę patrona gimnazjum wcielił się Jakub Seroka z klasy IIIC. Towarzyszyli mu w rolach rodziców, żony, duchownych, nauczycieli i przyjaciół: Marta Kowalewska, Adam Pniewski, Emilia Zadrożna, Natalia Mielczarczyk, Weronika Zalewska, Igor Przybysz, Kamil Deuszkiewicz, Natalia Lewandowska, Aleksandra Dąbrowska, Magdalena Lisiecka, Patrycja Mróz, Kacper Krawczyk, Julia Warda, Adam Puławski, Kacper Ostaszewski.

  Podczas Dnia Patrona tradycyjnie przyznano Pióro Jańskiego za zwycięstwo w konkursie wiedzowym o Patronie. W tym roku nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców odebrała Karolina Jałmużna z klasy IIIB.

  W spotkaniu uczestniczyła asysta harcerek i harcerzy z 13. Winnickiego Środowiska ZHR - uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy.

  Na zakończenie uroczystych obchodów Dnia Patrona pani kierownik Monika Janiszewska przywiozła tort, który przygotowały panie kucharki z ZPO w Winnicy.

  W X Dniu Patrona uczestniczył pan redaktor Jarosław Kopeć z portalu internetowego wpu24.pl, na którym znajduje się relacja z winnickiego świętowania.

 • 12 MEDALI  MISTRZOSTW POWIATU W 13 OSÓB

   

  Mocnym akcentem rozpoczęli sezon lekkoatleci Zespołu Placówek  z Winnicy na Mistrzostwach Powiatu w lekkiej atletyce ustanawiając wiele wartościowych wyników. Trzynastoosobowa ekipa z Winnicy zdobyła aż 12 medali. 10 indywidualnych i dwa w sztafecie 4x100m w tym: 5 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe.

   

  Złote medale zdobyli:

  Gabriela Podlaska w pchnięciu kulą i w rzucie dyskiem.

  Mateusz Zawadzki w pchnięciu kulą.

  Jakub Seroka w biegu na 800m.

   

  Męska sztafeta  klas I-II w składzie: Hubert Czekałowski, Bartosz Młynkowski, Jakub Zapert, Karol Lisiecki.

   

  Srebrne medale zdobyli:

  Marta Dzbańska w biegu na 200m.

  Dominika Wultańska w biegu na 100m.

  Mateusz Zawadzki w rzucie dyskiem.

   

  Brązowe medale zdobyli:

  Dominika Wultańska w skoku w dal.

  Karol Lisiecki w biegu na 100m.

  Adam Pniewski w rzucie dyskiem.

  Żeńska sztafeta 4x100m w składzie: Julia Mościcka, Gabriela Podlaska, Klaudia Tkaczyk, Marta Dzbańska.

   

  Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rywalizacji w Ciechanowie.

   

  Opiekunowie: Anita Piechocka-Wenda i Robert Wróblewski

 • PIERWSZA POMOCY PRZEDMEDYCZNA

  21 maja 2018 r. uczniowie klas 2 i 4C brali udział w warsztatach teoretyczno-praktycznych na temat "Bezpieczeństwo w rolnictwie i udzielanie pierwszej pomocy".

  Szkolenie przeprowadzili przedstawiciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie: nauczyciele pani Magdalena Stępniewska i pan Marek Grochowski oraz uczeń ZS CKR Patryk Kamiński - absolwent Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy.

  Nasi uczniowie z przyjemnością wysłuchali ciekawego mini wykładu, a następnie chętnie brali udział w zajęciach praktycznych.

 • ZWYCIĘSTWO W DUCHU FAIR PLAY

  17.05.2018r. odbyły się długo wyczekiwane przez miłośników sportu Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców. W tym roku odbyły się w powiecie pułtuskim z uwagi na ubiegłoroczne zwycięstwo na rejonie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pułtusku.

   

  Na obiektach sportowych w Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy stawiło się 6 drużyn reprezentujących poszczególne powiaty. Uroczystego otwarcia dokonała wicedyrektor ZPO PSP im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy pani Anna Jacek-Walesiak.

   

  Drużyny walczyły w dwóch grupach po 3 zespoły.

  Grupa A składała się z reprezentacji SP Winnicy, SP Płońsk, SP Swojęcin.

  Grupa B to: SP Niestępowo, SP Mława, SP Glinojeck.

   

  Z każdej grupy wyszły po 2 zespoły. Z grupy A wygraną drużyną na 1 miejscu okazała się SP Winnica oraz SP Płońsk. Z grupy B na 1 miejscu wyszła Mława oraz SP Niestępowo. Po meczach półfinałowych i  finałowych  otrzymaliśmy następującą kolejność:

  IV miejsce gospodarze SP Winnica

  III miejsce SP Płońsk

  II miejsce SP Niestępowo

  I miejsce SP Mława.

   

  Na zakończenie zawodów zawodnicy otrzymali medale, puchary i dyplomy z rąk dyrektora ZPO PSP im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy Andrzeja Zaręby.

   

  Mistrzowie z rejonu SP Mława awansowali na Mistrzostwa Mazowsza, które odbędą się na początku czerwca. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

   

  Koordynator Anita Piechocka-Wenda

 • TATRY, NASZE TATRY...

   

  W dniach 9-11.05.2018r. uczniowie klas: 3 gimnazjum, 2 gimnazjum, kilka osób z klas 6 i 7 oraz chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Błędostowie uczestniczyli w 3 dniowej wycieczce. Opiekunami byli: pani Ewa Zadrożna, pani Małgorzata Grzymkowska, pani Monika Gnatowska oraz pan Robert Wróblewski. Pilotem wycieczki była pani Małgorzata Kręciejewska z biura podróży. Miejscem docelowym  były Tatry.

   

  Pierwszym punktem w planie wycieczki było zwiedzanie Krakowa: kościoła Mariackiego, Wawelu oraz Zamku Królewskiego. Pani przewodnik opowiadała nam o historii Zamku Królewskiego, a później mieliśmy okazję zobaczyć miejsce pochówku pary prezydenckiej w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. Zmęczeni podróżą i wysoką temperaturą udaliśmy się do Poronina, do Willi Anna - miejsca zakwaterowania.

   

  Kolejny dzień spędziliśmy w Zakopanem. Po drodze na Gubałówkę widzieliśmy skocznię „Wielka Krokiew”, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. Tatry przywitały nas piękną pogodą. Na szczycie Gubałówki w promieniach słońca podziwialiśmy widoki Tatr. Nacieszeni panoramą polskich gór posililiśmy się i mogliśmy zakupić pamiątki na Krupówkach. Najbardziej wyczekiwanym i najbardziej atrakcyjnym dla uczestników punktem wycieczki był kilkugodzinny pobyt w Termach Chochołowskich. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do Poronina. Wieczorem zebraliśmy się w świetlicy, gdzie graliśmy w różne gry i dzieliliśmy się z opiekunami swoimi przeżyciami z tych wspaniałych dni.

   

  Ostatni dzień wycieczki spędziliśmy w Kopalni Soli w Bochni. Tajemnicza i dość nietypowa atmosfera panująca w tym miejscu wzbudziła zainteresowanie każdego z nas. Zadowoleni, pełni nowych doświadczeń i zdobytej wiedzy wróciliśmy do Winnicy. Wspólnie spędzony czas uważamy za bardzo owocny i udany.

   

   

  Kinga Guławska i Martyna Światkowska, uczennice klasy IIIC gimnazjum

 • PODZIĘKOWANIE

   dla

  Księdza Zbigniewa Pawła Maciejewskiego - Proboszcza Parafii  pw. Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy

  Pana Stefana Winnickiego - właściciela F.H.U. JANWIN oraz TOPAZ

  Pana Mariusza Kucharczyka - właściciela firmy EMPRA

  Za życzliwość i wsparcie finansowe naszych działań, w rozbudzaniu zainteresowań matematycznych wśród uczniów gminy Winnica. To dzięki Państwu mogliśmy zrealizować nasze przedsięwzięcie promocji matematyki, która jest drzwiami i kluczem do nauki jak powiedział Roger Bacon. Z kolei Galileusz przyrównał matematykę do alfabetu, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat.

  Dziękujemy za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy,

  za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra,  za bezinteresowną pomoc
  i życzliwość
  .

 • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MATEMATYCZNEGO

  Dnia 28 marca odbył się turniej wiedzy  „Matematyczne Potyczki”. W zmaganiach wzięli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy,  Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Opiekę nad konkursem objął Wójt Gminy Winnica Pan Mariusz Kowalewski.

  Nagrody zostały ufundowane przez Sponsorów:

  Proboszcza Gminy Winnica - ks. Zbigniewa Pawła  Maciejewskiego

  Pana Stefana Winnickiego - właściciela  sklepu TOPAZ  oraz JANWIN.

  Pana Mariusza Kucharczyka - właściciela firmy EMPRA.

  Wyniki  turnieju wiedzy:

  I miejsce w kategorii klas III gimnazjum zajęli: Adrian  Fabisiewicz i Karolina Lisiecka i jest to najlepszy wynik wśród wszystkich gimnazjalistów, którzy przystąpili do turnieju.

  I miejsce w kategorii klas II gimnazjum - Wiktoria Lusa.

  I miejsce w kategorii  klas 7 – Marcin Jeż  ze Szkoły Podstawowej im. ks. Kan. Jana Sieka w Błędostowie.

  I miejsce w kategorii klas 6 - Sylwia Kowalska – Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicy – jest to najlepszy wynik wśród wszystkich uczniów obu szkół podstawowych, którzy przystąpili do turnieju wiedzy.

  I miejsce w kategorii klas 5 - Kamińska Julia- Szkoła Podstawowa im, prof. I. Mościckiego w Winnicy.

  I miejsce w kategorii Klas 4 - Jeż Marcelina- Szkoły Podstawowej im. ks. Kan. Jana Sieka w Błędostowie.

  Konkurs plastyczny oraz na najciekawszą grę matematyczną zostały rozstrzygnięte indywidualnie dla każdej ze szkół.

  Wyniki konkursu na plakat pt. "Matematyka jest wszędzie":

  I miejsce: Gołębiewska Olga

  II miejsce: Strauch Jessica Nadia i Krawczyk Kinga

  III miejsce: Szajewski Franciszek

  Wyniki konkursu na najciekawszą grę matematyczną:

  I miejsce: Gizińska Maja

  II miejsce: Lusa Maja

  III miejsce Gołębiewska Olga.

  Dzięki hojności sponsorów udało się nagrodzić nie tylko najlepszych uczniów, ale także obdarować drobnym upominkiem każdego ucznia, który wziął udział w konkursie. Mamy nadzieję, że upominki ufundowane przez naszych sponsorów zachęcą uczniów do rozwijania swoich zainteresowań matematycznych.

   - Obrazek 1

   - Obrazek 2

   - Obrazek 3

  Diana Jasińska

  Małgorzata Grzymkowska

 •  „NAUCZMY SIĘ NA PAMIĘĆ TEGO KRAJU..."

  9 maja 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie z klas VII, VIb, IVb  i IIIa przypomnieli społeczności szkolnej i zaproszonym gościom najważniejsze informacje związane z tym szczególnym w historii Polski wydarzeniem. Zwłaszcza  uczniowie z młodszych klas mogli dowiedzieć się, co to jest konstytucja i dlaczego zajmuje tak ważne miejsce w naszej historii. Recytacja utworów o ojczyźnie na tle muzyki Fryderyka Chopina i Michała Ogińskiego, a także pieśni patriotyczne zaśpiewane przez szkolny chór wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój.  Mamy nadzieję, że to spotkanie wywołało wiele refleksji i było kolejną lekcją historii dla uczniów naszej szkoły.

  Organizatorki:

   Joanna Wrublewska

   Urszula Roze

  Monika Paszkowska

  Agnieszka Warda

 • LEKCJA HISTORII

   

  Dnia 7 maja 2018 roku Szkolne Koło Historyczne mogło uczestniczyć w żywej lekcji historii w ramach obchodów 100-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Opiekun Koła pani Katarzyna Mossakowska-Kopeć zaprosił na spotkanie panią Teresę Podgórską, która przybliżyła uczniom klas VI i V szkoły podstawowej koszmar wojennych dni jaki zapamiętała pani Teresa i jej rodzina.

   

  Opowieść o tamtych dniach wprowadziła dzieci w nastrój zadumy i współczucia dla ludzi, którzy przeżyli wojnę i okupację oraz prace przymusowe na rzecz Niemiec. Właśnie takie losy spotkały rodzinę pani Teresy Podgórskiej mieszkanki gminy Winnica.

   

  Na zakończenie pawdziwej lekcji historii uczestnicy spotkania stwierdzili jednogłośnie, aby ,,koszmar wojenych dni nigdy się nie powtórzył”. Podczas zajęć zorganizowanych przez opiekuna Szkolnego Koła Historycznego w spotkaniu uczestniczyli: dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy - pan Andrzej Zareba  oraz wicedyrektor - pani Anna Jacek-Walesiak.

   

  Po zakonczeniu spotkania pan dyrektor serdecznie podziękował pani Teresie Podgórskiej za wzruszającą opowieść o trudach dni wojny i okupacji, a nstepnie uczniowie Koła obdarowali prelegentkę kwiatami. Mamy nadzieję, że to spotkanie wywołało wiele refleksji i było kolejną lekcja historii dla zaproszonych gości i uczniów naszej szkoły.

   

  Katarzyna Mossakowska-Kopeć

 • OGŁOSZENIE

  W środę 9 maja 2018 roku w naszej szkole zostanie zorganizowana akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:25 w hali sportowej ZPO.

  Tego dnia, zgodnie ze Statutem Szkoły, obowiązuje strój galowy.

  § 52
  12. Uczniowie mają obowiązek noszenia stroju galowego podczas takich uroczystości, jak:

  1) rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego,

  2) Dzień Patrona Szkoły,

  3) Wigilia szkolna,

  4) Akademie z okazji uroczystości patriotycznych (np. 11 Listopada, 3 Maja),

  5) inne uroczystości zapisane w kalendarzu imprez i uroczystości po uprzednim, przynajmniej trzy dni przed planowaną uroczystością, przekazaniu informacji uczniom przez wychowawcę lub nauczyciela – organizatora uroczystości.

  13. Strój galowy obowiązujący w Szkole to:

  1) biała bluzka lub koszula z długim lub krótkim rękawem, czarna lub granatowa spódnica o długości nie krótszej niż szerokość jednej dłoni przed kolano (dziewczęta);

  2) biała koszula z długim lub krótkim rękawem, czarne lub granatowe długie spodnie (chłopcy).

 • 7 BIEG KONSTYTUCYJNY

   

  3 maja to polskie święto narodowe. Zostało ono ustanowione w 1919 roku na pamiątkę uchwalenia pierwszej nowożytnej konstytucji w Europie – Konstytucji 3 Maja 1791 roku.

   

  Ustawa ta regulowała ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 Maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją. Konstytucja ta została uchwalona przez Sejm Czteroletni, który został zwołany w październiku 1788 r.

   

  3 maja jest to także dzień wolny od pracy. Uchwalenie Konstytucji 3 Maja zazwyczaj świętowane jest także poprzez różnego typu parady, marsze, zawody sportowe i pikniki rodzinne. Z okazji święta organizowane są liczne pochody trzeciomajowe w różnych miastach w Polsce. Odbywają się także oficjalne uroczystości, głównie o charakterze wojskowym.

   

  W naszej szkole z okazji tego święta po raz siódmy odbył się bieg konstytucyjny. Każda klasa wystawiła po dwóch zawodników chłopca i dziewczynkę, którzy próbowali swoich sił w wyścigach klasowych.

   

  W klasie Ia Igor Szerewicz i Julia Kobrzyńska rywalizowali z zawodnikami z klasy 1b Mateuszem Berentem i Amelią Wodyńską.

   

  Przedstawiciele klasy 2 Jakub Adamiak i Iza Kurpiewska stanęli do wyścigów z klasą 3a (ze względu na ten sam wiek) i tu byli to Wojtek Staniszewski i Asia Śmietańska.

   

  Klasa 3b Jakub Zawieska i Zosia Kobylińska rywalizowali z uczniami z 4a Bartkiem Smosarskim i Jessicą Strauch.

   

  Klasa 4b Jakub Kowalewski i Roksana Jeleń ścigali się z 4c Antkiem Bartczakiem i Amelią Gostkiewicz.

   

  5a Dominik Młynkowski i Julia Jakubaszek z klasą 5b Kubą Chrzanowskim i Nikolą Strauch.

   

  6a Franek Szajewski i Ola Jakubaszek z klasą 6b Bartkiem Góreckim i Agnieszką Krajewską.

   

  7a Kamil Szypulski i Klaudia Bartczak z klasą 7b Piotrem Jałmużna i Klaudią Kowalewską.

   

  Pomimo tego, że w wyścigach jedna klasa była tą, która przegrała nie przejmowaliśmy się tym, bo przyświecał nam jeden cel – uczczenia Święta Konstytucji 3 Maja.

   

  Pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone na apelu 9 maja.

  Anita Piechocka-Wenda

  Izabela Skrzecz

 • MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W PIŁCE NOŻNEJ W WINNICY

   

  28.04.2018r. w sobotę na terenie Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Winnickiego Festiwalu Gier Zespołowych współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zawody zorganizował LUKS ,,LIDER” w Winnicy.

  W zawodach brali udział uczniowie klas od  III do VII oraz  klasy gimnazjalne, wszyscy podzieleni na trzy kategorie wiekowe.

  Pierwsza kategoria, to uczniowie klas III, IV oraz V. Druga kategoria to klasy VI i VII. Trzecia kategoria obejmowała klasy gimnazjalne: II i III.

  Każda klasa wystawiła 8-osobową drużynę z wybranym kapitanem, bramkarzem i 2 zawodnikami rezerwowymi.

  Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00. Rozgrywki rozpoczęły klasy najmłodsze czyli III, IV i V. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. Z każdej grupy wyszły po dwa zespoły i były to drużyny klasy VB i IVC oraz VA i IIIB.

  Po rozegraniu meczy  półfinałowych i finałowych  uzyskaliśmy następującą kolejność końcową:

  I miejsce klasa VB

  II miejsce klasa VA

  III miejsce klasa IIIB

  IV miejsce klasa IVC

  V miejsce klasa IVB

  VI miejsce klasa IIIA

  Wybrany został również król strzelców. Tym razem został nim zawodnik drużyny klasy VA Dominik Młynkowski, który zdobył dla swojej drużyny aż 11 bramek.

  Najlepszym bramkarzem okazał się bramkarz drużyny zwycięskiej klasy VB Albert Zapert.

              Zawodnicy drużyn zwycięskich otrzymali medale oraz statuetki, natomiast drużyny klas pozostałych otrzymali nagrodę pocieszenia – piłkę do gry w piłkę nożną ufundowaną przez wójta gminy Winnica pana Mariusza Kowalewskiego.

              W klasach VI –VII  najlepsza okazała się być klasa VIA, drugie miejsce zajęła klasa VIB, a III miejsce klasa VIIB.

  W tej kategorii wiekowej królem strzelców został Sebastian Rzemek z klasy VIA, natomiast najlepszym bramkarzem – Mateusz Włodarczyk.

              W klasach gimnazjalnych po zaciętych walkach najlepsza okazała się być klasa IIIA, II miejsce zajęła klasa IIIB

  III miejsce klasa IIIC

  IV miejsce klasa IIB

  V miejsce klasa IIA.

  Królem strzelców w tej kategorii po ostrej walce między dwoma zawodnikami klasy IIIA Adamem Puławskim, a zawodnikiem klasy IIIC Mateuszem Strzelczakiem został zawodnik drużyny zwycięskiej Adam Puławski. Obydwaj zawodnicy zgromadzili na swoim koncie po 10 bramek, o koronie zadecydowała pozycja drużyny w końcowym etapie zawodów.

  Najlepszym bramkarzem okazał się bramkarz drużyny zwycięskiej Daniel Bandurski.

  Po zakończonych meczach uroczystego wręczenia medali oraz nagród dokonała w imieniu wójta gminy, sekretarz gminy pani Jadwiga Pydynowska. Piłki dla drużyn ufundował wójt gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski.

              Podczas trwania zawodów każdy z uczestników mógł posilić się ciepłą kiełbasą i kaszanką z grilla. Wspaniała pogoda sprawiła, że zawodnicy mieli zdwojone pragnie, ale i tu organizatorzy stanęli na wysokości zadania, donosząc zakupioną wodę dla uczestników.

  Nie zabrakło również opieki medycznej, która czuwała nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych. Sobotnie popołudnie uczniowie ZPO w Winnicy spędzili na rywalizacji sportowej przebiegającej w duchu fair play nad czym czuwał pan Robert Wróblewski.

  Przyświecające nam hasła „Ruch to zdrowie”, „Ruch jest życiem”, „Nasze zdrowie w naszych rękach” możemy stwierdzić, że sobota 28.04.2018r, nie należy dla uczniów ZPO w Winnicy do straconych.

  Oby więcej było takich imprez, angażujących tak wiele dzieci i młodzieży i cieszących się  u nich tak wielką popularnością!!!

   

   

        Koordynator    Anita Piechocka-Wenda

  Organizator LUKS ,,LIDER”

   

   

   

 • KARTA ROWEROWA – MOJE  PIERWSZE  PRAWO  JAZDY 

   

  27 kwietnia 2018 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy w Publicznej Szkole Podstawowej  im. prof. I. Mościckiego  przeprowadzono egzamin na kartę  rowerową. Mogła ją uzyskać osoba, która wykazała się niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi i opanowała pewne wiadomości z zakresu przepisów ruchu drogowego. Uczniowie klas IV pogłębiali swoją wiedzę na lekcjach techniki w ramach wychowania komunikacyjnego.

   

  Przed przystąpieniem czwartoklasistów do egzaminu na kartę rowerową powodzenia życzył  im dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy  p. Andrzej Zaręba. Pan dyrektor uczestniczył również w przebiegu egzaminu.

   

  Egzamin składał  się z dwóch części:

  - teoretycznej - testu,

  - praktycznej - jazdy na rowerze.

   

  Część  praktyczną oceniali  funkcjonariusze  policji. Wszyscy pozytywnie zdali egzamin  teoretyczny i praktyczny. Uzyskali w 100% uprawnienia do jazdy rowerem z kartą rowerową.

   

  Gratulujemy naszym uczniom i życzymy powodzenia na  szerokiej drodze!

  Marzena  Melnicka

 • WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH

  W dniu 25 kwietnia 2018 r. klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Stolica przywitała nas pięknym słońcem. Ładna pogoda umożliwiła nam obejrzenie wszystkich zaplanowanych atrakcji.

   

  Pierwszym punktem wycieczki było Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, które przyciągnęło uwagę nie tylko chłopców, ale i dziewcząt. Zobaczyliśmy między innymi tankietki, czyli pierwsze czołgi, które używano w wojsku, łodzie saperskie, mundury i broń żołnierzy, wyrzutnie rakiet, moździerze, transportery opancerzone, różne pojazdy wojskowe do przewożenia zarówno ludzi, jak i sprzętu.

   

  Najwięcej emocji wzbudziły samoloty wojskowe. Do jednego z nich każdy uczestnik wycieczki mógł wsiąść, obejrzeć kabinę pilota, zapoznać się z urządzeniami, jakich używali piloci tego myśliwca. Ten samolot, czyli MIG-15, prezentował się naprawdę imponująco. Rozpiętość jego skrzydeł to ponad 10 m, waga około 5 ton, mógł latać z prędkością ponad 1000 km/h. Posiadał uzbrojenie w postaci 3 działek kalibru 37 mm i 23 mm umieszczonych pod podłogą kabiny pilota. Mógł przenosić również dwie bomby o masie 100kg na dwóch belkach podskrzydłowych. Kilkoro uczestników wycieczki zadeklarowało chęć zostania  w przyszłości pilotami wojskowymi ( dziewczynki też).

   

  Drugim punktem naszej wycieczki było  Muzeum Domków dla Lalek, bardzo ciekawe i tajemnicze. Obejrzeliśmy tam wystawę domków dla lalek, czyli zabawek dla dziewcząt i chłopców. Każdy domek był inny, skonstruowany z innych materiałów, w innym stylu, ręcznie wykonany. Zabawa nimi musiała być prawdziwą frajdą dla dziecka, bo każdy egzemplarz był niepowtarzalny, co dziś jest trudno sobie wyobrazić, zwłaszcza gdy widzimy w sklepach setki lalek Barbie, robotów na pilota, transformersów i  kucyków Pony.

   

  Pierwszaki uczestniczyły również w warsztatach plastyczno-technicznych, w czasie których konstruowali i wykonywali jeden z mebelków do domku dla lalek. Oprócz wykonywanej przez siebie komódki, którą każde dziecko mogło zabrać do domu, do kupienia były również pamiątki m.in.: mebelki do składania, laleczki, kredki z logo muzeum, a także ,,Maść na humory” i  ,,Krem na potwory”. Warto odwiedzić to  muzeum nie tylko dzieciom,  ale też dorosłym.

   

  Wyjazd zakończył się posiłkiem w restauracji  McDonalds. Wróciliśmy do Winnicy w dobrych humorach i z zamiarem dalszych wspólnych wyjazdów.

   

  Marzena  Jaskulska

   Marzena Melnicka

   

 • MOJA ZIEMIA – MÓJ DOM

  25 kwietnia 2018 r. w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Ziemi. W tym dniu łączymy się z całym światem w obronie największego dobra, wspólnego domu całej ludzkości – planety Ziemi. Mamy nadzieję, że chociaż przez te kilkadziesiąt minut udało nam się skłonić wszystkich do refleksji. Wystąpiliśmy z apelem, że trzeba żyć ekologicznie. Słowo ekologia wyjaśniły nam uczennice Amelia Gostkiewicz i Weronika Kostruska, recytując wiersz pod tym samym tytułem. Następnie Małgorzata Kopeć i Julia Pierzynowska przedstawiły w wierszu pt. „Ziemia” piękno naszej Planety oraz apel  „Nasza Ziemio, niech Cię mieszkańcy, wciąż z odpadów oczyszczają”.

  Uczennice gimnazjum Wiktoria Lusa, Natalia Kaczmarczyk i Zuzanna Kosek przedstawiły prezentację multimedialną, w której zapoznały nas z wieloma, cennymi ciekawostkami o Ziemi.

  Uczniowie klasy VIA zaprezentowali bardzo pouczającą scenkę dotyczącą dość nieprzyjemnego incydentu, który zdarzył się na terenie naszej gminy. Aktorzy przedstawili rozprawę sądową przeciwko nieodpowiedzialnemu mieszkańcowi, któremu postawiono zarzut umyślnego niszczenia środowiska, gdyż zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny wywiózł do lasu. W tej sprawie wypowiedzieli się leśniczy, policjant, uczennica ZPO, ekolog, lekarz oraz sąsiad oskarżonego. Każda z tych osób ze swojego punktu widzenia informowała o negatywnych skutkach tego czynu dla środowiska i dla ludzi żyjących na Ziemi. Sędzia wydała wyrok i pouczyła, aby oskarżony od tej chwili dawał wszystkim dobry przykład, aby nasze środowisko było piękne, a My ludzie zdrowi.

  Obejrzeliśmy również krótką bajkę edukacyjną pt. „ Ekologiczny dom”, która dotyczyła oszczędzania wody i prądu, segregacji odpadów, a także zastosowania energii wiatru, wody i Słońca do wytwarzania prądu. Z bajki wypłynął morał taki: „Warto być EKO, serio dzieciaki”.    Na zakończenie pani Daniela Rutkowska podsumowała konkurs na „Krzyżówkę ekologiczną” i razem z panią wicedyrektor Anną Jacek - Walesiak wręczyły zwycięzcom nagrody. Laureatami konkursu zostali:

  I miejsce - Jowita Brzozowska

  II miejsce - Julia Komorowska

   III miejsce - Aleksandra Wacholska

  Wyróżnienie - Klaudia Kowalewska i Jakub Gołowicz

  Całość uroczystości bardzo ładnie poprowadzili Karolina Królak i Kacper Jaszczak.

  Mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętają i zrozumieją, że działanie przeciwko naturalnemu środowisku, to nic innego, jak działanie przeciwko sobie samemu.

  Iwona Michałowska

 • ŚWIAT PRZYGÓD – WARSZTATY PRZYRODNICZE

  24 kwietnia 2018r. uczniowie klas IV-VII naszej szkoły uczestniczyli w ciekawej lekcji przyrody. Za pomocą doświadczeń wykonywanych w małych grupach dowiedzieli się: w jaki sposób z energii wiatru, wody jest wytwarzany prąd, zapoznali się z działaniem turbiny wodnej, wytworzyli dwutlenek węgla – szkodliwy gaz cieplarniany i zobaczyli, jak powstaje i utrzymuje się na nim smog oraz lewitujące i powiększające się bańki mydlane. Dowiedzieli się, jak powstają fajerwerki, czyli w jakich barwach spalają się poszczególne substancje, badali ph różnych roztworów oraz ich zabarwienie po użyciu wskaźnika. W rurze Rubensa obserwowali wielkość i ilość płomieni w zależności od częstotliwości fali dźwiękowej. Płomień tańczył w rytm muzyki.

  Po warsztatach było widać u uczniów zachwyt i zadowolenie, czyli ogólne wow na inne oblicze lekcji przyrody.

  Iwona Michałowska

 • WIELKI SUKCES WINNICZANEK!!!

   

  Rok temu gościliśmy 10 zespołów a w tym roku w dniach 20-22.04. Lider Winnica organizował zmagania dla aż 14 ekip. Więcej już się nie da. Świadczy to o wysokim poziomie organizacyjnym sprzed roku.

   

  Wszystko zaczęło dawno temu się od przychylności Pana Wójta Mariusza Kowalewskiego oraz Dyrektora ZPO Pana Andrzeja Zaręby. Później pojawili się Nasi Przyjaciele Sponsorzy i można było myśleć o sportowych zmaganiach.

   

  Zespoły podzielone zostały na dwie grupy gdzie grano systemem każdy z każdym a następnie biorąc pod uwagę miejsce zajęte w grupie czekał zespoły jeszcze siódmy mecz o miejsce w turnieju.

   

       GRUPA „A”

   

  ZESPOŁY

   

  KRAŚNIK

   

   

  BIAŁYSTOK „49”

   

  KOŃSKIE 2006

   

  RADZYMIN

   

  ULAN MAJORAT

   

  WIENIAWA

   

  ZIELONKA 2006

   

  PUNKTY

   

  BRAMKI

   

  MIEJSCE

   

  KMKS KRAŚNIK

   

   

  12:1

   

  16:16

   

  8:14

   

  9:8

   

  12:9

   

  16:9

   

  13

   

  73:57

   

  II

  UKS „49” BIAŁYSTOK

   

  1:12

   

   

  6:8

   

  3:20

   

  7:7

   

  4:11

   

  8:9

   

  1

   

  29:67

   

  VII

  UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2006

   

   

  16:16

   

  8:6

   

   

  7:15

   

  10:16

   

  14:17

   

  9:10

   

  4

   

  64:80

   

  VI

  KPR ROKiS RADZYMIN

   

   

  14:8

   

  20:3

   

  15:7

   

   

  12:5

   

  18:10

   

  14:2

   

  18

   

  93:35

   

  I

  UKS „SPRINT” ULAN MAJORAT

   

   

  8:9

   

  7:7

   

  16:10

   

  5:12

   

   

  8:11

   

  16:4

   

  7

   

  60:53

   

  IV

  ULKS „GROM”
  WIENIAWA

   

  9:12

   

  11:4

   

  17:14

   

  10:18

   

  11:8

   

   

  14:7

   

  12

   

  72:63

   

  III

  UKS ZIELONKA 2006

   

   

   

  9:16

   

  9:8

   

  10:9

   

  2:14

   

  4:16

   

  7:14

   

   

  6

   

  41:77

   

  V

   

  GRUPA „B”

   

  ZESPOŁY

   

  WINNICA

   

   

  ZIELONKA 2005

   

  BIAŁYSTOK „50”

   

  KOŃSKIE 2005

   

  LUBLIN

   

  GIŻYCKO

   

  WYSZKÓW

   

  PUNKTY

   

  BRAMKI

   

  MIEJSCE

   

  LUKS „LIDER” WINNICA

   

   

  16:13

   

  13:11

   

  9:13

   

  11:8

   

  13:9

   

  15:7

   

  15

   

  77:61

   

  I

  UKS ZIELONKA 2005

   

  13:16

   

   

  11:12

   

  9:11

   

  14:11

   

  10:9

   

  13:8

   

  9

   

  70:67

   

  IV

  UKS „50” BIAŁYSTOK

   

   

  11:13

   

  12:11

   

   

  15:15

   

  7:5

   

  11:10

   

  12:7

   

  13

   

  68:61

   

  III

  UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2005

   

   

  13:9

   

  11:9

   

  15:15

   

   

  11:7

   

  12:8

   

  10:10

   

  14

   

  72:58

   

  II

  MKS

  LUBLIN

   

   

  8:11

   

  11:14

   

  5:7

   

  7:11

   

   

  4:11

   

  6:7

   

  0

   

  41:61

   

  VII

  MTS

  GIŻYCKO

   

  9:13

   

  9:10

   

  10:11

   

  8:12

   

  11:4

   

   

  9:6

   

  6

   

  56:66

   

  V

  UKS „1” WYSZKÓW

   

   

   

  7:15

   

  8:13

   

  7:12

   

  10:10

   

  7:6

   

  6:9

   

   

  4

   

  45:65

   

  VI

   

  Nasze zawodniczki zaczęły zmagania od piątkowego zwycięstwa 15:7 z Wyszkowem a następnie już po oficjalnym otwarciu turnieju pokonały równie pewnie, choć tez po zaciętym spotkaniu ekipę z Giżycka 13:9. Tak, więc sny mogły być „kolorowe”.

   

  W pierwszym sobotnim spotkaniu pokonujemy ekipę z Lublina 11: 8 i czekamy na mecz z silną ekipą Końskich 2005. Tu niestety gramy bardzo nieskutecznie i przegrywamy swoje pierwsze spotkanie 9:13. Troszkę osłodziło nam tą porażkę kolejne zwycięstwo w spotkaniu z Białymstokiem „50” 13:11. Na koniec dnia czekał nas bardzo ważny mecz z zespołem Zielonki 2005 i decydował on czy zagramy o medale czy o dalsze miejsca. W lidze ulegliśmy tej ekipie dziewięcioma bramkami i wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Nasze liderki „sprężyły” się zagrały bardzo dobre spotkanie (przeciwnik zresztą też) i kibice mieli, na co popatrzeć. Końcowy wynik to 16: 13 dla Winniczanek i już wiemy, że w niedzielę gramy przynajmniej o trzecie miejsce. Była mała nadzieja, że zagramy w finale, ale niepokonany zespół Końskich 2005 musiał przynajmniej zremisować lub przegrać z ekipą z Wyszkowa. Było to jednak mało prawdopodobne, lecz rano w niedzielę okazało się realne. Wyszków zremisował 10: 10 i Winnica miała zagrać w finale z ekipą z Radzymina, która nie straciła dotąd punktu.

   

  Niedzielny finał niestety zagraliśmy mało skoncentrowani, chyba przerosła nas stawka oraz pełna hala kibiców. Rzucaliśmy bardzo źle, do tego nie wykorzystywaliśmy karnych i ostatecznie ulegliśmy 4:9. Mimo naszego słabszego spotkania to i tak najniższa wygrana Radzymina. Jest to nasz ogromny sukces. Na początku turnieju liczyliśmy na 7-8 miejsce.

   

  KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU

   

   

  MIEJSCE

  ZESPÓŁ

  I

  KPR ROKiS RADZYMIN

  II

  LUKS „LIDER” WINNICA

   

  III

  KMKS KRAŚNIK

   

  IV

  UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2005

   

  V

  UKS „50” BIAŁYSTOK

   

  VI

  ULKS „GROM” WIENIAWA

   

  VII

   

  UKS ZIELONKA 2005

   

  VIII

   

  UKS „SPRINT” ULAN MAJORAT

   

  IX

  UKS ZIELONKA 2006

   

  X

  MTS GIŻYCKO

   

  XI

   

  UKS „1” WYSZKÓW

   

  XII

   

  UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2006

   

  XII

   

  UKS „49” BIAŁYSTOK

   

  XIV

   

  MKS LUBLIN

   

   

   

  Nasze podopieczne otrzymały wiele wyróżnień. Te z uśmiechem to najwyższa Ewelina Lisiecka. Wyróżnienie z zespołu otrzymała Karolina Królak, a do najlepszej „7” wybrana została Olkowska Wiktoria. Najlepszą bramkarką turnieju została Winniczanka Kowalska Sylwia.

   

  O zadowoleniu z organizacji turnieju szkoleniowców wszystkich ekip świadczy fakt, iż już zarezerwowali obecność w przyszłym roku. To cieszy i widać, że trud tak wielu osób się opłacił. Tak, więc do zobaczenia za rok.

   

  Skład zespołu:

  Olkowska Wiktoria, Stańczak Zuzia, Królak Karolina, Pniewska Oliwia, Kowalska Sylwia, Lisiecka Ewelina, Gizińska Maja, Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia  i Czyżewska Natalia.

   

  Całe te zmagania nie byłyby możliwe gdyby nie pomoc Rodziców, Pani Marzeny Staniszewskiej oraz wielu Naszych Przyjaciół, do których od lat należą:

   

  1. PAN WÓJT GMINY WINNICA MARIUSZ KOWALEWSKI
  2. PAN ANDRZEJ ZARĘBA DYREKTOR ZPO W WINNICY
  3. MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI
  4. PAN ANDRZEJ GRABOWSKI – FIRMA POLMLEK
  5. PAŃSTWO MAŁGORZATA I KRZYSZTOF WALENDZIEWSCY – GRUPA WALKRYS
  6. PAN IRENEUSZ GÓRECKI - BANK SPÓŁDZIELCZY
  7. PAN STEFAN WINNICKI SKLEP TOPAZ W WINNICY
  8. PANI BARBARA RUDNIK – ZAKŁAD MLECZARSKI PRESIDENT WINNICA
  9. PAN KRZYSZTOF GIERCZAK – FIRMA GERPOL
  10. PAN PREZES GRZEGORZ GUTKOWSKI – WARSZAWSKO MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
  11. PAN SŁAWOMIR BIAŁCZAK – PIEKARNIA BIAŁCZAK
  12. PAN JAN KACZMARCZYK – FIRMA DROGI I MOSTY
  13.  PAN SŁAWOMIR LENARCIK FIRMA MASARSKA LENARCIK
  14. MAREK CHODKOWSKI – HURTOWNIA LIMONKA
  15. PAN DARIUSZ DULIŃSKI - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO DARIA W WINNICY
  16. GLAZ BUD MARIUSZ WEŁNA

  Tomasz Szeliga

 • MISTRZOWIE POWIATU

   

  We wtorek 24.04.2018 r. na terenie Zespołu Placówek Oświatowych Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

   

  Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonał wójt gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski w towarzystwie dyrektora ZPO w Winnicy pana Andrzeja Zaręby oraz wicedyrektor pani Anny Jacek-Walesiak.

   

  Do zawodów stanęło 8 drużyn: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk. Na dwóch boiskach drużyny rozegrały w sumie 16 meczy po 14 minut. W grupie A znalazły się: SP Pniewo,  SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk. W grupie B były drużyny z: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP4 Pułtusk.

   

  Po zaciętej walce o wyjście z grupy wyłoniły nam się następujące drużyny: SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Winnica, SP Zatory. W półfinale spotkały się drużyny z SP4 Pułtusk oraz SP Winnica. W tym pojedynku drużyna z Winnicy wygrała 3:0. Drugi mecz to zmagania SP Niestępowa i SP Zator. W tym meczu okazało się lepsze Niestępowo wygrywając z Zatorami 3:1. W grze o 3 miejsce wygrała drużyna z SP4 Pułtusk pokonując drużynę z Zator 7:0. W finale drużyna z Winnicy wygrała z drużyną z Niestępowa 3:0, torując sobie tym samym awans na Mistrzostwa Rejonu.

   

  Kolejność końcowa: I miejsce SP Winnica, II miejsce SP Niestępowo, III miejsce SP 4 Pułtusk, IV miejsce SP Zatory.

   

  Skład drużyny zwycięskiej:

  Sebastian Rzemek, Bartosz Górecki - kapitan, Paweł Lubiak, Eryk Witkowski, Paweł Zdrożny, Sebastian Komendarski, Damian Robaczkowski, Gracjan Lachowski, Damian Wawrzeńczak, Marcin Ruszczyński, Mateusz Włodarczyk - bramkarz, Mateusz Szmidt – bramkarz, opiekun – Anita Piechocka-Wenda.

   

  Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na rejonie!!!

   

  Koordynator: Anita Piechocka-Wenda

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego w Winnicy
  ul.Pułtuska 19
  06-120 Winnica
 • 023 691 40 78 (sekretariat PG)
  023 691 40 79 (sekretariat PSP)
  023 691 40 82 (przedszkole)

Galeria zdjęć