SKAN

Od drugiego semestru roku szkolnego 2018/2019 działa w naszej szkole Szkolny Klub Ambasadorów Niemożliwego „SKAN”.

Nasze hasło  to: NIEMOŻLIWE TO TYLKO SŁOWO!

Jest to nowa forma propagowania i wspierania pasji, zainteresowań i promowania innowacyjnych pomysłów uczniów.

Zapraszamy do współpracy uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej i klasy trzecie gimnazjum, którzy spełniają co najmniej jedno z kryteriów:

• Są kreatywni i wytrwali,
  • Otwarci na zmiany i przejawiają chęć działania,
  • Mają marzenia i chcą je realizować!!!

Jeśli już masz ciekawy pomysł to zgłoś się do nas. Pomożemy zrealizować Twoje marzenia!!!

Bogumiła Podlaska

Koordynator projektu –Anna Strauch

„Lubię rysować – to mnie uskrzydla!”

Uczennica klasy ósmej Klaudia Bartczak znalazła sposób na miłe spędzanie wolnego czasu:

„Gdy jest smutno  - rysuję, bo rysowanie  sprawia mi bardzo dużo radości. Gdy mam dobry humor to lubię szkicować i w ten sposób dzielę się swoją radością z innymi”.

Jeśli chcesz obejrzeć wystawę prac Klaudii, zajrzyj na chwilę do gabinetu psychologiczno-terapeutycznego.

ZAPRASZAMY!!!