Pasowanie

ROK SZKOLNY 2018/2019

Miło nam poinformować, że 20 listopada 2018 r. do grona przedszkolaków dołączyło 48 dzieci. Po uroczystym ślubowaniu, pasował  dzieci  na dzielnych przedszkolaków dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy pan Andrzej Zaręba. Pamiątkowe dyplomy wręczyły: wicedyrektor Zespołu pani Anna Jacek-Walesiak i kierownik Zespołu pani Dorota Bieńkowska. Przedszkolaki chętnie prezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie.

Podziękowaliśmy wójtowi gminy Winnica panu Mariuszowi Kowalewskiemu za miłą i owocną współpracę, za dbałość o społeczność przedszkolną i radykalną poprawę warunków lokalowych.

W towarzystwie rodziców, pacowników przedszkola i zaproszonych gości świętowaliśmy dzień przyjęcia dzieci do drużyny - rodziny przedszkola. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami i na kolejne uroczystości do nas zapraszamy!