Erasmus+ Educating Hearts

Przygotowania do projektu i mobilności.

ERASMUS + VRANSKO

W ramach programu Erasmus+ do udziału w mobilności dotyczącej projektu: Educating hearts, do Vransko, na Słowenii zakwalifikowały się uczniowie: Sandra Andryszczyk, Karolina Mączyńska, Wojciech Gostkiewicz oraz Filip Zadrożny. Mobilność odbędzie się od 05 lutego do 11 lutego 2023 r.

Uczniowie zapoznali się z miejscem mobilności, przygotowali swoje osobowe prezentacje oraz informacje dotyczące religii w naszym kraju. Temat różnorodności, jak również tolerancji społeczeństw w stosunku do religii będzie tematem omawianym na mobilności w Vransko.

ERASMUS + ANAMUR

ERASMUS + PORTO

W ramach programu Erasmus+ do udziału w mobilności dotyczącej projektu: Educating hearts, do Porto, w Portugalii  zakwalifikowały się uczennice: Julia Wasilewska, Martyna Berent, Julia Kobrzyńska oraz Nadia Jasińska. Mobilność odbędzie się od 24 września do 1 października 2022r.

koordynator: Jolanta Grabarek