"Okno na Europę"

06.09.2018 r.

CZWARTY DZIEŃ PROJEKTU

Kolejny dzień projektu zaczęłyśmy od zajęć, na których pilnie uczymy się praktycznie używać języka angielskiego, który jest niezbędny w komunikacji dnia codziennego. Po zajęciach, jak zwykle kontynuujemy nauke w sposób praktyczny. Muzeum Historii Naturalnej to kolejny punkt naszego zwiedzania. Ogrom tego, co można tam zobaczyć zaskoczył nas jeszcze bardziej, jak British Museum. Pierwsze organizmy na Ziemi, dinozaury - szkielety i rekonstrukcje zwierząt, cała ewolucja w gablotach, zwierzęta naturalnych wielkości. Przekrój istot żyjących na Ziemi od najdawniejszych czasów do współczesności. Cala Ziemia Planeta w pigułce - jak powstawały kontynenty, oceany, góry. Doświadczyłyśmy również trzęsienia ziemi. Tego Muzeum nie da się przejść w jeden dzień, a my na zwiedzanie miałyśmy tylko 3 godziny. Niestety zajęcia studentów wymagają od nas pracy w domu, dlatego niechętnie, ale wracamy na miejsce zakwaterowania studiować angielski.