Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy Wam wielu słonecznych dni, niezapomnianych przygód, radości i zasłużonego odpoczynku. Niech ten letni czas pozwoli nabrać sił, rozwijać pasje, odkrywać nowe miejsca i spędzać chwile w gronie bliskich osób.
Nauczycielom dziękujemy za trud, cierpliwość i zaangażowanie w minionym roku szkolnym, a uczniom gratulujemy wytrwałości i osiągnięć.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, pełnych uśmiechu wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.
Samorząd Uczniowski
Przedszkolaki z 6 grup uroczyście i artystycznie zakończyły rok szkolny 2025/2026. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Wszystko w atmosferze radosnego i pełnego wzruszeń spotkania z zaproszonymi gości i rodzicami. Bardzo dziękujemy wszystkim, za przybycie do Bajkowej społeczności, za współpracę, dobre słowo i akceptację naszych pomysłów. Każde działanie placówki ma na celu rozwój i dzieci, i naszego przedszkola.
Życzymy dzieciom cudownych i bezpiecznych wakacji. Będziemy na Was czekać, tęsknić i przygotowywać przedszkole na kolejne wspólne przygody!
W imieniu uczniów klasy IIIA serdeczne podziękowania dla Pana Stefana Winnickiego za zaproszenie na lody. Była to dla dzieci wspaniała niespodzianka i okazja do wspólnego spędzenia czasu w radosnej atmosferze.
Dziękujemy za życzliwość, hojność i pamięć o naszych uczniach. Ten gest sprawił dzieciom wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci.

Razem ruszamy po kolejne kilometry!
Wójt Gminy Winnica zaprasza mieszkańców do wspólnego przejazdu rowerowego i aktywnego udziału w tegorocznej rywalizacji w ramach Rowerowej Stolicy Polski.
Data: 17 czerwca 2026 r.
Godzina zbiórki: 18:00
Miejsce startu: parking przy sklepie TOPAZ
Trasa przejazdu: ścieżka rowerowa na terenie gminy.
Do zobaczenia na trasie
UCZNIOWIE KLAS IV zwracają do biblioteki szkolnej podręczniki w ilości 9 sztuk:
UCZNIOWIE KLAS V zwracają do biblioteki szkolnej podręczniki w ilości 10 sztuk:
UCZNIOWIE KLAS VI zwracają do biblioteki szkolnej podręczniki w ilości 10 sztuk:
UCZNIOWIE KLAS VII zwracają do biblioteki szkolnej podręczniki w ilości 12 sztuk:
UCZNIOWIE KLAS VIII zwracają do biblioteki szkolnej podręczniki w ilości 12 sztuk:
Poniedziałek - 22 czerwca 2026 rok:
7.45 – 8.30 – klasa 8b
8.35 – 9.20 – klasa 7b
9.30 – 10.15 – klasa 8a
10.25 – 11.10 – klasa 7a
11.30 – 12.15 – klasa 6b
oraz klasa 6a
Wtorek - 23 czerwca 2026 rok:
7.45 – 8.30 - klasa 4a
8.35 – 9.20 – klasa 4b
9.30 – 10.15 – klasa 5b
10.25 – 11.10 – klasa 5a
Z ogromną radością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły zdobyło III miejsce w wojewódzkim konkursie „Patron – inspiracja dla młodych ludzi”, którego celem było popularyzowanie wiedzy o patronach jako autorytetach i źródłach wartości dla młodego pokolenia. Sukces naszych uczniów ma szczególną rangę, ponieważ konkurs został zgłoszony do Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i życzymy im kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich zainteresowań.
Koordynatorem konkursu była pani Justyna Zawieska.
Wójt Gminy Winnica serdecznie zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na wspólny przejazd rowerowy organizowany w ramach rywalizacji Rowerowa Stolica Polski.
Do zobaczenia na trasie!
''Bądźcie zdrowi i uśmiechnięci! Bajkowe Przedszkole bardzo kocha wszystkie dzieci!''.

Opłata za obiady w czerwcu 2026 r.:
W szkole podstawowej ze względu na nieobecności uczniów indywidualnych informacji dotyczących płatności udziela pani Renata Żebrowska (tel. 236914079).
Opłatę za wyżywienie w Publicznej Szkole Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy należy uiszczać na konto bankowe do 5. dnia każdego miesiąca;
numer:08 8226 0008 2002 2000 8895 0007
Przelew z opłatą za wyżywienie należy zatytułować zgodnie z miesiącem, którego dotyczy opłata, podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę (np. Jan Kowalski klasa IA, opłata za wyżywienie – czerwiec 2026).
W czerwcu obiady w szkole są wydawane do wtorku 23.06.2026 r.
29 maja 2026 r.
Dziękujemy serdecznie Rodzicom za odwiedziny i wspólnie spędzony czas.
Mama i Tata najpiękniejsze slowa świata! Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne dla swoich rodziców. Dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały. Spotkanie z najważniejszymi osobami mamą i tatą zawsz wzrusza, daje siłę i niesie ogrom miłości. Więcej fotografii znajdziemy na fb przedszszkola. Zapraszamy do oglądania.
Uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach powiatowych w lekkoatletyce. W indywidualnych konkurencjach na podium stanęli Adam Filipkowski za I miejsce w biegu na 1000m oraz Filip Zadrożny za III miejsce w biegu na 100m i skoku w dal. Sztafeta Olimpijska w składzie Antoni Kowalski, Filip Zadrożny, Tomasz Dąbrowski, Oliwier Długołęcki zajęła I miejsce. Sztafeta 4 x 100 w składzie Filip Zadrożny, Maksymilian Łasiński, Tomasz Dąbrowski i Oliwier Długołęcki zajęli II miejsce.
Tym samym medaliści zakwalifikowali się na zawody rejonowe, które odbędą się w Mławie 29.05.2026r.
Trzymamy kciuki!!!
Opiekun: Anita Piechocka -Wenda
III edycja prezentacji artystycznych już za nami