Witamy w przedszkolu!

WINNICKIE PRZEDSZKOLE WITA W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Sówki, Pszczółki, Krasnoludki, Motylki i Biedronki w poniedziałkowy poranek przekroczyły gościnne progi Samorządowego Przedszkola w Winnicy. Przedszkolaków witała pani kierownik Dorota Bieńkowska oraz wychowawczynie grup i pracownicy przedszkola. Najmłodsi członkowie społeczności Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy z podekscytowaniem rozpoczęli nowy rok szkolny.

Podczas wakacyjnej przerwy wyremontowano jedną z sal w "starej" części przedszkola. Dzięki współpracy z Zakładem Budżetowym w Winnicy wykonano: nowe posadzki, nową instalację elektryczną, licowanie ścian płytami G-K, gładzie gipsowe, malowanie, położono tynki mozaikowe i ułożono nową podłogę. Prace przeprowadzono w ramach realizacji Funduszu Sołeckiego za co społeczność przedszkola składa serdeczne podziękowania.

Z winnickimi przedszkolakami będą pracowały panie: Martyna Pielach (wychowawczyni Biedronek), Marianna Zawadzka (wychowawczyni Motylków), Mariola Dąbrowska (wychowawczyni Krasnoludków), Iwona Marcinkowska (wychowawczyni Pszczółek), Urszula Zaręba (wychowawczyni Sówek), Bogumiła Osowiecka (nauczyciel logopeda), Iwona Lachowska (nauczycielka języka angielskiego) oraz ks. Zbigniew Paweł Maciejewski (nauczyciel religii). W codziennej pracy będą pomagały panie z obsługi, a nad pracą przedszkola czuwa pani kierownik Dorota Bieńkowska oraz pan dyrektor Andrzej Zaręba i pani wicedyrektor Anna Jacek-Walesiak.