Ogłoszenia dla rodziców

PODRĘCZNIKI SZKOLNE!!!

Biblioteka szkolna zaprasza w poniedziałek tj. 20 sierpnia 2018 r. rodziców uczniów klas I, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole, po odbiór podręczników na rok szkolny 2018/2019.

We wtorek tj. 21 sierpnia  2018 r. po odbiór podręczników szkolnych biblioteka zaprasza rodziców uczniów klas II.

W środę - 22 sierpnia 2018 r. biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas IVa i IV b oraz  VIa i VIb, którzy nie wypożyczyli podręczników w ostatnim tygodniu czerwca.

Dnia 23 sierpnia 2018 r. tj. czwartek zaprasza po odbiór podręczników uczniów klas: Va, Vb i Vc.

Biblioteka szkolna zaprasza w piątek (24 sierpnia 2018 r). w godz. 9.00 - 14.00 uczniów klas VIII po odbiór podręczników i ćwiczeń.

W poniedziałek tj. 27 sierpnia 2018 r. zapraszam po podręczniki uczniów klas VII w godz. 10.00 - 12.00

Podręczniki będą wypożyczane w bibliotece szkolnej (sala nr 28, piętro) w godzinach 9.00 - 14.00.

Uczniowie klas III - VIII otrzymają ćwiczenia na początku roku szkolnego (4 - 5 września) podczas zajęć.

Katarzyna Jałmużna

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych wraz z podziałem na oddziały znajdują się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie szkoły.

Zapraszamy rodziców, których dzieci miały badanie słuchu w roku szkolnym 2017/2018 do sekretariatu szkoły w celu odbioru wyników badania. Informacja dotyczy uczniów klas p. M. Melnickiej i p. M. Jaskulskiej.

PODRĘCZNIKI  SZKOLNE!!!

Rodzice uczniów szkoły podstawowej kupują następujące podręczniki:

- dla klas 1-8 - podręcznik do nauki religii

- dla klas 4-6 - podręcznik do nauki języka rosyjskiego (wydawnictwo WSiP)

Uczniowie klas III i V, VI,  którzy nie wypożyczyli podręczników w ostatnim tygodniu roku szkolnego będą mogli je wypożyczyć w sierpniu.

Uczniowie obecnych klas I, IV i VII otrzymają swoje podręczniki również w sierpniu.

Po odbiór podręczników szkolnych zapraszam również w sierpniu rodziców uczniów klas I, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

Dokładne terminy wypożyczenia dla poszczególnych klas podane będą w sierpniu (prawdopodobnie będzie to druga połowa sierpnia).

Uczniowie, którzy wypożyczyli już podręczniki do klas programowo wyższych otrzymają ćwiczenia na początku roku szkolnego (4-5 września) podczas zajęć.

Szkolny zestaw podręczników znajduje się w zakładce: Dokumenty szkoły.

Katarzyna Jałmużna - nauczyciel bibliotekarz