Witamy na stronie Samorządowego Przedszkola w Winnicy

Uprzejmie informujemy, że fotografie przedszkolaków będzie można oglądać w albumie fotograficznym. Zapraszamy do oglądania!

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że pakiety edukacyjne - książki dla wszystkich grup przedszkolnych będą dostępne w przedszkolu na przełomie sierpnia i września u wychowawców grup.

W sierpniu na stronie internetowej i facebooku przedszkolnym opublikujemy podstawowy zestaw pomocy plastycznych. Przypominamy, że każda pomoc przyniesiona  do przedszkola powinna zawierać imię i nazwisko dziecka.

Listy dzieci z podziałem na grupy zostaną udostępnione na tablicy ogłoszeń

w budynku przedszkola w dniu 16 sierpnia 2018r.

Wszystkim  Rodzicom dziękujemy za bezinteresowną pomoc i życzliwość oraz wsparcie finansowe, które w szczególny spsób przyczyniły się do realizacji naszych planów  i zamierzeń organizacyjnych, i wychowawczych.

Życzymy pełni satysfakcji z podejmowanych  przedsięwzięć, wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

Przedszkolakom zaś...

PODZIĘKOWANIE

Kierownik ZPO w Winnicy Dorota Bieńkowska składa gorące podziękowania za pracę przy zagospodarowaniu ogrodu przedszkolnego panom, rodzicom:

Bogdanowi Wiśniewskiemu

Pawłowi Salwinowi

Damianowi Dąbrowskiemu

Jarosławowi Brodowskiemu

Mariuszowi Ruszkowskiemu

Szczególne podziękowania składamy panu Romanowi Warda za wyrównanie terenu placu zabaw przy pomocy glebogryzarki.

Praca panów jest dla społeczności przedszkola bardzo cenna. Dziękujemy w imieniu wszystkich przedszkolaków, które z utęsknieniem czekają na zabawę na placu zabaw!