Bezpieczna szkoła

Pierwsza pomoc

Zapraszamy do korzystania z internetowej edukacyjnej gry "pierwsza pomoc"

Gra i informacja o grze znajduje się w poniższym linku ( adres internetowy):

Trwa akcja edukacyjna dotyczącą pierwszej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. W Unii Europejskiej z tego powodu umiera
rocznie 500 000 osób. Ta liczba mogłaby być o wiele mniejsza, gdyby nie brak wiedzy na temat pierwszej pomocy w społeczeństwie.
 Między innymi dlatego stworzyliśmy bezpłatną, edukacyjną grę internetową "pierwsza pomoc". Dzięki niej internauci mogą zainteresować się
tematyką ratowania życia bądź odświeżyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Grę zamieściły już na swych stronach liczne szkoły, portale informacyjne i organizacje, w tym Polska Rada Resuscytacji (www.prc.krakow.pl),
która - będąc częścią Europejskiej Rady Resuscytacji - promuje standardy pierwszej pomocy. Przykłady:

1. Szkoły:
Zespół Szkół Nr 6 w Białymstoku, Gimnazjum Nr 7 w Chorzowie, Zespół Szkół Ekonomicznych Nr w Krakowie i kilkadziesiąt innych.

2. Portale informacyjne:
www.portalbhp.pl, www.ratownik-med.pl, www.kajak.org.pl, www.special-ops.pl i kilkanaście innych.

3. Organizacje:
Wojewódzkie Wodne Pogotowie Ratunkowe w Katowicach i inne.

Będziemy wdzięczni za wsparcie naszej akcji.