WF z AWF | Z ekologią na Ty | EkoEksperymentatorium | Szkoła Myślenia Pozytywnego | Sprzątanie świata | e-Twinning | Gramy w Ręczną | Klub Szkół UNICEF | Przerwany Marsz | Narodowe Czytanie | BohaterON - włącz historię | Szkoła pamięta | Szkoła do hymnu | Razem na Święta | #CodeWeek2019 | Al Schols & Academy | Papierowe mosty | ERASMUS+ "Okno na Europę" | ERASMUS+ "Cyfrowy Przewodnik Turystyczny" | #Czyste mazowieckie | Szkolny Klub Sportowy | Rozwijam skrzydła - przymiarka do wyboru zawodu | 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości | Pozytywnie zakręceni z Iwaszkiewiczem | Aktywni Obywatele Mazowsza | Misja programowanie | Szkoła Pozytywnego Myślenia | Wrota Historii Regionalnej | PAS | Śniadanie daje moc | Mały Mistrz | Jak nie czytam, jak czytam | Wybieram wodę | WF z Klasą | Popołudnia z Sienkiewiczem | Zdrowo jem, więcej wiem | SKO | "Musimy siać..."

Razem na Święta

Szkolne Koło Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020 dołączyło do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Celem akcji jest zarówno pomoc innym, jak i budowanie wspólnoty i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ramach tej akcji organizowaliśmy:

• zbiórkę darów dla potrzebujących w ramach akcji „Szlachetna paczka”;
  • zbiórkę funduszy na rzecz „Fundacji dla szczeniąt Judyta”;
  • wykonaliśmy ozdoby choinkowe na spotkanie wigilijne dla osób samotnych z naszej gminy.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, a dzieląc się z innymi tym co mamy oraz naszym czasem i wsparciem możemy uczynić go jeszcze piękniejszym.

Dziękujemy wszystkim za otwarte serca na potrzeby drugiego człowieka. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli przeprowadzić więcej podobnych akcji.

„Szlachetna Paczka”

Corocznym zwyczajem Szkolne Koło Wolontariatu przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. W dniach 25.11.2019 r. - 03.12.2019 r. w naszej szkole trwała zbiórka darów dla potrzebujących rodzin z gminy Winnica. Zbieraliśmy m.in. żywność trwałą, środki czystości, materiały szkolne, oraz wyposażenie mieszkań i specjalne upominki takie jak książki.

Po zakończonej akcji wszystkie zebrane artykuły zostały przekazane koordynatorowi „Szlachetnej Paczki” z naszej gminy.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałe przedsięwzięcie. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc. Liczymy na równie owocną współpracę w kolejnych latach.

„Mikołajkowy grosz dla Judytowa”

W dniach 25.11.2019 r. - 29.11.2019 r. w naszej szkole odbywała się zbiórka pieniędzy na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych „Fundacji dla szczeniąt Judyta”.

W tym czasie nasi wolontariusze odwiedzili wszystkie klasy od pierwszych po ósme.

Dzięki Waszej hojności udało się zebrać około 630 zł na pomoc skrzywdzonym zwierzętom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję za okazane wsparcie.

Wolontariusze z opiekunami