WF z AWF | Z ekologią na Ty | EkoEksperymentatorium | Szkoła Myślenia Pozytywnego | Sprzątanie świata | e-Twinning | Gramy w Ręczną | Klub Szkół UNICEF | Przerwany Marsz | Narodowe Czytanie | BohaterON - włącz historię | Szkoła pamięta | Szkoła do hymnu | Razem na Święta | #CodeWeek2019 | Al Schols & Academy | Papierowe mosty | ERASMUS+ "Okno na Europę" | ERASMUS+ "Cyfrowy Przewodnik Turystyczny" | #Czyste mazowieckie | Szkolny Klub Sportowy | Rozwijam skrzydła - przymiarka do wyboru zawodu | 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości | Pozytywnie zakręceni z Iwaszkiewiczem | Aktywni Obywatele Mazowsza | Misja programowanie | Szkoła Pozytywnego Myślenia | Wrota Historii Regionalnej | PAS | Śniadanie daje moc | Mały Mistrz | Jak nie czytam, jak czytam | Wybieram wodę | WF z Klasą | Popołudnia z Sienkiewiczem | Zdrowo jem, więcej wiem | SKO | "Musimy siać..."

Gramy w Ręczną

GRAMY W RĘCZNĄ PEŁNĄ PARĄ!

W poniedziałki i czwartki od 13:15 do 14:15 (rok szkolny 2021/2022) dziewczęta z klas I-IV spotykają się na zajęciach z programu Gramy w Ręczną 2021. Atmosfera super, dziewcząt coraz więcej i jaka fajna rywalizacja. Brawo. Dzisiaj doszły piłki i koszulki ku uciesze maluszków.

Zajęcia dofinansowane są ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a otrzymaliśmy je dzięki docenieniu naszej dotychczasowej pracy przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i nasz Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej. Dziękujemy również Panu Dyrektorowi, który wyraził zgodę na udostępnienie obiektów naszej szkoły.

Tomasz Szeliga

WINNICA W GRAMY W RĘCZNĄ - rok szkolny 2020/2021

Miło nam ogłosić, że nasza szkoła z Winnicy zakwalifikowała się do programu "Gramy w Ręczną", którego patronem jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Ministerstwo Sportu. Program przeznaczony jest dla klas I-III szkoły podstawowej, a w województwie mazowieckim otrzymało go jedynie 19 szkół. Jest to więc dla nas wyróżnienie i docenienie dotychczasowej pracy dziewcząt ze starszych roczników oraz zaangażowania władz gminy, szkoły oraz Rodziców. Grajmy w Ręczną:)

Tomasz Szeliga